Michał12.10.2016
W roku 2017 pojawi się zupełnie nowy iPhone?

Wiele wskazuje na to, że już za rok, czyli w swoje dziesiąte urodziny, w iPhone 8 pojawi się wiele ciekawych usprawnień. Jakich?

Patent and Trademark Office informuje nas, że czujnik jasności w nowym iPhone zintegrowany będzie bezpośrednio z wyświetlaczem, co spowoduje, iż urządzenie będzie cieńsze i lżejsze, a ekran przy jego strych wymiarach będzie dużo większy.

ip8

Jest też kolejny pomysł dotyczący czytnika linii papilarnych, który w nowych smartfonach ma działać za pomocą dotknięcia szkła wyświetlacza. Co za tym idzie panel przedni bez ramy i przycisków na dole wyświetlacza znacząco zmieni konstrukcję urządzenia.

Ponadto firma wraca do szkła jako materiału głównego, czyli całość będzie najprawdopodobniej bardzo podobna do wyglądu iPhone 4/4s.

Dla przypomnienia dodamy, że premiera nowych smartfonów Apple juz we wrześniu przyszłego roku.

Źródło: twitter.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Olek

  Już we wrześniu przyszłego roku?
  Idę wyprać skarpetki.

 • Dorian

  Nie ma szans poprostu nie ma szans zeby takie zmiany byly za rok tylko z okazjo dziesieciolecia. To sa zmiany ktore apple w swoim zwyczaju rozłozyło by to na kilka generacji i nazwało ekosystemem . Po co tak ulepszyc jeden model jak mozna kasowac za trzy generacje

 • Kamil

  „Wiele wskazuje na to…” Czyli co np? Podaj te rzeczy bo jesteśmy ciekawi.

 • Oj kupiłbym w ciemno, gdyby tak wyglądał…