Michał02.06.2017
W sieci pojawiły się nowe zdjęcia rzekomego iPhone’a 8. Koszmar trwa nadal!

W ostatnich miesiącach niemal codziennie do sieci trafiają przeróżne schematy, koncepty nowego iPhone’a 8. Tak jest i dzisiaj.

Poniżej widzimy cztery zdjęcia przedstawiające rzekomego iPhone’a 8. Widoczny na zdjęciach iPhone wyposażony jest w podwójny pionowy aparat, duży najprawdopodobniej 5,8-calowy ekran i to co najgorsze w czytniki linii papilarnych, który umieszczony jest z tyłu urządzenia.


Czytnik linii papilarnych z tylu urządzenia moim zdaniem wygląda ohydnie i mam nadzieję, że zdjęcia te przedstawiają po prostu jakiś Chiński klon iPhone’a, który nie ma nic wspólnego z oryginałem.

Źródło: twitter.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Są 2 najgorsze rzeczy, które mogą się wydarzyć w najbliższym czasie:
  1. PiS ponownie wygrywa wybory parlamentarne
  2. iPhone ma TouchID z tyłu.

  • Michal

   Sa gorsze. Może wrócić PO i po raz kolejny podniesie VAT i obniży płace minimalna. Cieszył byś sie nie?

   • Ja za nikim się nie powiadam, jednak zawsze używam swojego mózgu i mam własne zdanie na różne tematy.
    Dzięki „plusiakom” i innym niepracuącym patolom jak być może zauważyłeś wszystko jest coraz droższe, powstają kolejne opłaty, abonamenty podatki itp. po to, żeby tych wszystkich śmierdzących leni utrzymywać. Niziny społeczne to główny elektorat jedynej słusznej partii – dzięki takim sprzymierzeńcom niszczy się autorytet sądów, trybunałów i różnych wykształconych środowisk.

    Trzeba być ograniczonym człowiekiem, żeby tego nie zauważać.

    • Qwert

     Już raz Ci napisałem , jeśli jesteś kozakiem (nie mylić cm w bicepsie) to zrób kolego jak napisałem , do Egiptu nawę nieproponuję bo wiem , że napewno jesteś za cienki . Wróciłem z Kosowa i dokładnie mogłem się zaznajomić z kulturą za jaką tęsknisz. Ja wolę PIS podatki itp. , jeśli nie muszę swoich dzieci nadzorować , o Naszych Pięknych Polkach nie wspomnę. Jeśli tak bardzo jest Ci źle przecież z otwartymi rękoma zachód przyjmuje trackich chętnych na multi kulti, dlaczego jeszcze nie jesteś spakowany i nie siedzisz w kierunku lepszego zachodu ????? To jak masz toc między nogami czy nie ????

 • Anonim

  Jeśli faktycznie tak będzie wyglądał, to będzie to najpaskudniejszy iPhone w dziejach…

 • emi

  a tam, jaki nie bedzie i tak sie kupi

 • Adr

  To jest pewnie iphone 7s , a iphone 8 bedzie mial czytnik pod ekranem. Tyle

 • qwert

  Panie Rafale, z premedytacją nie użyłem SzP. , proszę wyjechać na wycieczkę do Paryża, jeśli jesteś „kozakiem” najlepiej zabierz swoją najukochańszą kobietę i , ,,, ,
  wtedy będziesz głosował na PIS bardzo szybko jak się wszystko pozarasta do pierwotnej postaci . Nom chyba , że nie masz odwagi …

 • qwert

  Pisałem niejednokrotnie o Apple, jestem cały zjabcony , jako użytkownik jabłek od zabawek po kompy potwierdzam , że jest coraz gorzej, jeżeli tak kiczowaty będzie IP8 to ja wyprzedaję wszystko co ma i przepraszam się z andkiem, nie warto zaklinać rzeczywistości, za chwilę będzie tylko gorzej z softem też się robi śmiesznie, mój IP7+ się powycierał !!!!! czarny mat .

 • qwert

  Technologia ID „zatopionego” w ekranie jest już zaimplementowana przez wojsko chyba od 5 albo 9 lat, ale my zjadacze chleba musimy jeszcze poczekać . Najbardziej czekam na ładowanie indukcyjne ponieważ obecnie wtykanie kabelka do naładowania tel. to taki trochę flinstonizm. :)

  • Michal

   Chyba w mandze :)

   • Qwert

    Jeszcze dużo wody upłynie w —Budapeszcie — ps. I tak za dużo napisałem , przestaje nadawać. Cześć.

 • Qwert

  Muszę po dzisiejszej nocy w Londynie specjalnie dla Ciebie złamać słowo —- gdzie jesteś kolego ? Czy już na zachodzie ? Czy pomagasz sierotom islamskim ? Czy już przygarnąłem jakiegoś potrzebującego , kozie dziecko ? Gdzie ? Tek chcesz w Polsce !!!!!! Ojciec śp. Klimuszko to przepowiedział , proszę się doedukować . Pozdrawiam i nie słuchaj ” doradców” tylko módlcie się ludzie o Nasz Kraj oby jak najdłużej PiS żądziło .