Krzysiek Borek22.07.2014
W tym roku w końcu nie zabraknie iPhone 6?

Wall Street Journal donosi, że Apple ma zamiar wyprodukować od 70-80 milionów sztuk nowego smartfona do 30 grudnia, bieżącego roku.

Tyczy się to obydwóch modeli iPhone`a 6, których produkcja rozpocznie się w tym miesiącu. Jest to duży przeskok, jeżeli chodzi o ilość egzemplarzy nowego urządzenia, rok temu gigant z Cupertino wyprodukował 50-60 milionów iPhone`ów 5S i 5c. Aby sprostać zadaniu Foxconn zatrudnił 100,000 nowych pracowników, którzy dostaną wsparcie od robotów podczas produkcji najnowszego iPhone`a.

Jednakże pojawia się informacja, która mówi o problemach w produkcji większego wariantu iPhone`a 6. W rezultacie miałby on się pojawić na początku przyszłego roku, z kolei inne informacje mówią o jednoczesnym dostarczeniu obydwu modeli.

1

Poniżej możecie zerknąć na notatkę prasową z WSJ.

„For Apple, one possible hiccup with the larger screen is that display makers for the new iPhones are struggling to improve the production of the larger 5.5-inch screens, people familiar with the matter said. The production is complicated because the displays are using in-cell technology, which allows the screens to be thinner and lighter by integrating touch sensors into the liquid crystal display and making it unnecessary to have a separate touch-screen layer.”

Ostatnio pojawiało się wiele informacji, związanych z obydwoma modelami iPhone`a 6, choć wydaje się,że większy pojawi się później.

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek