Krzysiek Borek24.03.2017
W wyprzedaży Gearbest.com można zgarnąć Xiaomi Redmi 4

Nie mam wątpliwości, że główną siłą Xiaomi są średniaki i budżetowce, wszystko za sprawą świetnie dopasowanej do możliwości ceny. Jednym z najnowszych średniaków jest Redmi 4 dostępny obecnie w niższej cenie, ponieważ trwa jego wyprzedaż.

Promocja będzie trwała 8 dni, a cena wynosi 169,99$ (675 zł bez podatku). Sprzęt ma międzynarodową wersję MIUI, choć doświadczenie z Mi 5s mówi mi, że może to być oprogramowanie przygotowane przez pracowników sklepu. W praktyce oznacza to, że będziecie musieli wprowadzić telefon w tryb EDL (fastboot), pobrać oprogramowanie i wgrać je na nowo za pomocą dedykowanego operacji programowi Mi Flash. Nie trwa to długo, ale trzeba pamiętać, że nie otrzymamy sprzętu, który po wyjęciu z pudełka będzie działał bez problemów.

Snapdragon 625 jest mniej wydajny od 650, ale rekompensuje to świetnym czasem pracy z dala od ładowarki, a bateria o pojemności 4000 mAh na pewno zapewni długi czas użytkowania poręcznego sprzętu z 5 – calowym wyświetlaczem Full HD.

Redmi 4 dysponuje hybrydowym portem DualSIM, więc możemy włożyć do niego dwie karty SIM (nanoSIM i microSIM) lub jedną kartę i kartę pamięci, którą możemy rozszerzyć domyślną pamięć wewnętrzną (32 GB). W takiej sytuacji wszystko zależy od preferencji użytkownika.

Redmi 4 kupicie tutaj.

Źródło: Gearbest.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek