Michał24.05.2014
Ważna aktualizacja Tweetbota – koniecznie przeczytaj

Tweetbota chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jedna z najlepszych aplikacji do obsługi Twittera na iOS została dzisiaj w nocy uaktualniona.

Aktualizacja jest na tyle ważna, że jeśli jej nie zrobicie, to 29 maja, czyli za pięć dni, Tweetbot zarówno na iPad jak i iPhone nie połączy się z Waszym kontem na Twitterze. Bardzo możliwe jest, że 29 maja będziecie musieli ponownie zalogować się na Wasze konto, gdyż zostaniecie z niego automatycznie wylogowani.

Poniżej umieszczam wyjaśnienie, które znalazło się na stronie tapbots.com/blog/

A couple weeks ago Twitter’s Platform Operations group contacted us and asked us to make a small change to the way Tweetbot communicates with the Twitter API. This change will have no affect on the way Tweetbot works, however two things will occur once this change goes live. All versions of Tweetbot prior to 2.8.8 or 3.2.2 will stop working and you may need to log into your account again. So make sure you are running the latest versions of the app and be prepared to authenticate your account once more. We will be coordinating with Twitter to make the final change on May 29th at 10 A.M.

A teraz iUrządzenia w dłoń i koniecznie zróbcie aktualizację.

Tweetbot 3 for Twitter. An elegant client for iPhone and iPod touch
Cena: 47,99 zł
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz