Krzysiek Borek15.02.2017
Wersja testowa AppSync Unified kompatybilna z iOS 10

Podejrzewam, że wielu z was czekało z utęsknieniem na wtyczkę AppSync Unified pozwalającą instalować aplikacje spoza App Store na urządzeniu mobilnym Apple. Karen Tsai (autorka) wydała właśnie wersję testową „swojej” wtyczki.

Warto nadmienić, że ta sama wtyczka jest obecnie używana do instalacji pirackich aplikacji i gier, ale przed tym ciężko uciec po wykonaniu Jailbreak, choć autorka nie chce, żeby jej praca była do tego wykorzystywana.

Osobiście używałem wtyczki do instalacji aplikacji, które miały się dopiero pojawić w App Store lub prowadzono ich testy (po rejestracji do udziału w testach). Tsai nie zrobiła tego sama i pomógł jej Julioverne, udostępniając kod źródłowy poprawki wprowadzającej wsparcie dla iOS 10. Karen oczywiście sprawdziła, czy wszystko się zgadza i wtyczka jest kompatybilna z iOS 5 i 6, ponieważ wcześniejsza wersja całkowicie usuwała wsparcie dla tych wersji oprogramowania układowego.

AppSync Unified 6.0 b1 pobierzecie z repozytorium autorki – https://cydia.angelxwind.net/ . Instalujcie tylko tę wersję, bo inne mogą sprawić, że sprzęt zostanie wciągnięty w zapętlanie przeładowywania ekranu głównego.

Źródło: downloadblog.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
  • enter

    A ja tak namotałem z tymi wszystkimi tweakami że iphone się nie uruchomił został na logo apple,żadne restarty nie pomogły jedynie dfu no i oczywiście przymusowa instalacja ios 10.2.1,także pozamiatane a tak długo czekałem na jailbreak.

  • Rudeilo

    Tez na to czekałem ale jailbreak nie doczekał , po tygodniu przymusowy reinstall i od tego czasu Cydia jest pusta , nie ma żadnych tweakow, ktoś miał podobnie ? iPhone 6