Michał14.09.2016
WhatsApp zaktualizowany – jest wsparcie dla iOS 10

Wczoraj wieczorem w App Store pojawiła się aktualizacja aplikacji WhastApp, która ucieszy użytkowników nowego iOS 10.

W najnowszej wersji WhatsApp, oprócz poprawek błędów wprowadzono pełne wsparcie dla iOS 10, zatem od teraz jeśli ktoś to Was zadzwoni za pośrednictwem tej aplikacji, to będziecie widzieli tradycyjne okno połączenia, a nie to z WhatsApp. Jest to jedna z nowości iOS 10. Oprócz tego dodano zostało także wsparcie dla Siri. Pełną listę zmian znajdziecie poniżej.

whatsapp

Lista zmian:

 • When forwarding messages, you can now send to multiple chats at once
 • Ask Siri to send WhatsApp messages or place WhatsApp calls (iOS 10+)
 • Answer WhatsApp calls right from your lock screen, just like a standard phone call (iOS 10+)
 • A new Widget lets you quickly jump to a recent chat or see which chats have unread messages (iOS 10+)
 • Chats you frequently contact now appear when forwarding or sharing messages
 • A new quick forward button on photos and videos in chats
 • When taking photos or videos, double tap your screen to switch between the front and rear cameras

Aktualizacja dostępna jest w App Store za darmo.

WhatsApp Messenger
Cena: Gratis
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Rozbawiony

  Zaskakujące że ktoś może nadal używać tego opóźnionego i wykastrowanego messengera :) brak natywnego klienta na PC/laptop który działałby samodzielnie bez potrzeby podpinania mobilnego whatsaapa z telefonu całkowicie wyklucza ten komunikator,tak samo jak brak klienta na tablety. To jest jakaś paranoja i parodia komunikatora- siadając w domu po południu przy tablecie/laptopie nie da rady używać wazapa jeśli ten nie jest włączony na smartfonie a smartfon podłączony do sieci.

  Viber kilka razy lepszy,rownież szyfrowany a w dodatku obsługuje videorozmowy I nie jest skojarzony z fb, nie wymienia z nim naszych danych. Nie ma nic lepszego niż video pogaduchy prosto z tel do kogoś kto siedzi na laptopie i nie ma ochoty być ciągle uzależnionym od telefonu. Telegram rownież dużo lepszy.

  • Kasza77

   Z komunikatorami jest taki problem,że w wielu krajach „wycieczkowych” są one blokowane.Niektóre kraje blokują vibera inne skype,meesengera,a jeszcze inne whats’up-a.Dlatego imo najlepiej mieć każdy z nich bo któryś zadziała.Przecież będąc w Polsce,przy obecnych cenach „normalnych” rozmów czy sms/mms-ów nie ma większego sensu używanie któregokolwiek z komunikatorów.

   • Rozbawiony

    Pełna zgoda, smsy nadal są czymś niezastąpionym, i najlepszym środkiem szybkiej komunikacji krótkich wiadomości. Z jednego prostego powodu, nie martwisz się o to czy odbiorca ma zainstalowany dany program–nie martwisz się czy jest w danym momencie podłączony do sieci, wysyłając smsy masz to wszystko w nosie. Wystarczy ze odbiorca ma jakikolwiek telefon i jest w zasięgu jakiejkolwiek sieci, w jakimkolwiek zakątku świata. Wysyłasz i już, z bani. Do tego raport doreczenia. Tego brakuje wszelakim messengerom- aby działały niezależnie od siebie.

    Pierwszy messenger który umożliwi wysyłanie wiadomości niezależnie do vibera, Facebooka, telegrama skypa whatsappa i reszty-ten zgarnie cały rynek. Pierwszy który wyeliminuje nieporozumienia typu- ok, odezwij się do mnie na fb..- ale nie mam fb, mam vibera, ty się odezwij na nim do mnie..a trzeci odpowie a ja mam wechat, to wy odezwijcie się na nim do mnie, czwarty skomentuje ze on używa whatsaapa..i tu pies pogrzebany.błędne koło.

 • No świetnie :) Jestem od niedawna użytkownikiem tego komunikatora, a tu już aktualizacja… Sam nie wiem, co jest teraz najlepsze. Wszystko zależy od gustu i preferencji. Mimo to, ludzie jeszcze korzystają z gg, co jest dla mnie podobne do jazdy maluchem. Tak więc jak komuś zależy na zwykłej komunikacji, to się detalami mniejszymi lub większymi nie przejmuje, byle to było za darmo :P