Krzysiek Borek29.07.2014
Większy iPhone 6 pojawi się wraz z iWatch w grudniu?

Z obecnych doniesień wiemy,że jeden z dwóch wariantów iPhone`a 6 pojawi się we wrześniu. Drugi wariant powinien pojawić się w grudniu wraz z wydaniem pierwszego urządzenia na ręcznego Apple.

Informacja o późniejszym debiucie iPhone`a 6 z wyświetlaczem o przekątnej 5,5″ pojawiła się w łańcuchu dostaw, dotyczących giganta z Cupertino. Jeżeli informacje się potwierdzą we wrześniu ujrzymy tylko jeden z wariantów iPhone`a 6, zaś drugi pojawi się w innym terminie.

Jeżeli chodzi o pierwsze w historii Apple urządzenie na ręczne, raporty mówią o rozpoczęciu produkcji dopiero w Listopadzie, bieżącego roku. Wszystko to wynika z powodu problemów z zaimplementowaniem zakrzywionego wyświetlacza AMOLED, digitizera wykonanego z szafirowego szkła, mniejszego rozmiaru urządzenia i zabezpieczeń przed wodą.

iPhone 6 zadebiutuje na rynku razem z iOS 8, miesiąc później Apple zaprezentuje OSX Yosemite. Debiuty systemów nastąpią w miesięcznym odstępie czasowym, pomimo ich dużej integracji.

Według plotek iPhone 6 ma posiadać moduł NFC, procesor A8, Wifi w standardzie 802.ac, zmieniony wygląd i wiele innych cech charakterystycznych.

Źródło: Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek