Krzysiek Borek08.11.2016
Wielka wyprzedaż w Gearbest od 11 listopada

Zdaję sobie sprawę, że użytkownicy sprzętu Apple każdego rodzaju nie szukają niczego innego, choć czasem zdarzają się wyjątki od tej reguły.

Jeżeli już tacy osobnicy się znajdą to warto zainteresować się nadchodzącą wyprzedażą w Gearbest.com, która zacznie się 11 listopada, a skonczy 15.

zrzut-ekranu-2016-11-08-o-17-42-53

Podczas jej trwania taniej kupicie smartfony takich producentów jak Xiaomi, ZTE, Bluboo, LeEco, Oukitel, UMi, Vernee i Elephone. Może nie są to najnowsze konstrukcje (z paroma wyjątkami), ale sprzęt jest dobry i przede wszystkim tani. Być może nawet samemu zapoluję na Xiaomi Redmi Note 4, o ile uda się cokolwiek zamówić, ponieważ podczas wyprzedaży sprzęt szybko schodzi i ciężko go dostać w przyjemnej dla siebie cenie.

Telefony to nie wszystko, można również obrać na celownik tablety, laptopy, kamery, urządzenia naręczne, karty pamięci, drony, zdalnie sterowane samochody, gogle VR i wiele innych. Ceny niektórych przedmiotów zaczynają się od 0,99$, jednak smartfony i reszta produktów jest zdecydowanie droższa, ale dzięki kuponom ceny można obniżyć o dodatkowe 13%.

Tutaj  możecie sprawdzić, jaki sprzęt jest aktualnie dostępny podczas wyprzedaży.

Źródło: Gearbest.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek