Krzysiek Borek23.08.2014
Wiemy już niemal wszystko o dwóch urządzeniach Motoroli?

Wczoraj @evleaks zaprezentował ostatni przeciek w jego długoletniej karierze. Pożegnał się z Nami prezentując zdjęcia prasowe Moto X+1 następcy ciepło przyjętej w 2013 roku, Moto X.

Tym razem, dzięki uprzejmości sprzedawcy z Brazylii pojawiło się więcej informacji, dotyczących następcy Moto X. Informacje pochodzą od Livaria Lagos, strona sprzedawcy pokazuje jedynie Moto X+1, ale okazuje się, że są tam także infomracje o Moto Titan (Moto G2).

2

Według informacji od sprzedawcy Moto X+1 (patrz wyżej) ma być wyposażona w 5,2″ wyświetlacz, 2 rdzeniowy procesor taktowany 2,2GHz, aparat główny o rozdzielczości 13MPx, 2GB pamięci RAM,16GB pamięci przeznaczonej na dane użytkownika i Androida 4.4.4 Kitkat.

1

Moto G2 (Titan) (patrz wyżej) ma posiadać 5″ wyświetlacz, 4 rdzeniowy procesor taktowany 1,2GHz, aparat główny o rozdzielczości 8MPx, 16GB pamięci na dane użytkownika, 2GB pamięci RAM i Androida 4.4.4 Kitkat.

Co najciekawsze Motorola zamierza wyposażyć następcę Moto X w tylny panel wykonany z… drewna. Wszystko zdaje się układać w jedną całość. Motorola zaprezentuje nowe urządzenia na konferencji w Chicago 4 września, bieżącego roku.

Źródło: androidbeat.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek