Michał02.07.2014
Wiesz Co Jesz – dziś za darmo

Każdy codziennie potrzebuje żywności, ale żyjemy w czasach, w których jest ona wysoce przetworzona lub pochodzi z różnych zakątków globu i nie zawsze mamy pewność co tak naprawdę spożywamy.

Dzięki tej apce, dowiecie się więcej na temat składników Waszego jedzenia, potrawach, a także będziecie mogli sprawdzić czy to co jecie jest zgodne z waszą dietą, potrzebami i profilami żywieniowymi wynikającymi z czynników takich jak alergie, nietolerancje żywieniowe, diety bogate w konkretne składniki, czy też inne sytuacje życiowe takie jak ciąża, składniki nieodpowiednie dla dzieci, choroby cywilizacyjne, zapobieganie nowotworom itp.

Główne funkcje:

  • Baza składników – kilka tysięcy informacji z całego świata i ciągle rośnie! Baza aktualizuje się automatycznie.
  • Baza dodatków E oraz oznaczenie szkodliwości lub nieszkodliwości produktów i składników żywności.
  • Diet store (profile żywieniowe) – kup dietę, która ustrzeże Cię przed chorobami lub pomoże odżywiać się zdrowiej w zależności od Twoich potrzeb! Możesz także stworzyć własną dietę w oparciu o swoje preferencje. Skanuj produkty filtrując wyniki tylko dla Twojej diety.
  • OCR – narzędzie dzięki któremu można wykonać zdjęcie składu opakowania i bezpośrednio sprawdzić co tak naprawdę zawiera produkt. Można też sprawdzić dany produkt pod kątem naszej diety. Składniki możesz też po prostu wpisać.
  • Facebook – podziel się ze znajomymi informacją o tym co znalazłeś w swoim jedzeniu.
  • Aktualizacja bazy składników bezpośrednio w aplikacji – aktualizuj bazę co tydzień.
  • OCR jest funkcją pomocniczą, jeżeli spieszysz się i chcesz sprawdzić dany produkt, po prostu zrób zdjęcie etykiety, lub przeczytaj jego skład, jeżeli masz więcej czasu, wpisz lub przeczytaj składniki.

Aplikacja została właśnie przeceniona i możecie ją pobrać zupełnie za darmo. Polecamy.

Wiesz Co Jesz
Cena: 8,99 zł
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz