Krzysiek Borek13.01.2016
Wstępna produkcja Apple Watch 2 ruszy w tym miesiącu

Pogłoski pochodzące z Chin wskazują, że jeszcze w tym miesiącu rozpocznie się wstępna produkcja Apple Watcha 2gen. Na razie, to jedynie próbne egzemplarze, a jeśli nie pojawią się problemy, sprzęt będzie dostępny w drugim kwartale bieżącego roku.

Prawdopodobnie Qanta będzie odpowiadać za większą część produkcji, jednakże Foxconn również może mieć w tym udział. Podobno w Cupertino chcą, aby więcej partnerów odpowiedzialnych za produkcję, żeby wyprodukować ich odpowiednią ilość.

image-Apple-Watch-Force-Touch

Zgodnie z ostatnimi doniesieniami, Apple Watch 2 zostanie wyposażony w kamerkę FaceTime i nowe czujniki, pozwalające na lepsze zbieranie danych podczas aktywności fizycznej użytkownika.

Pierwsza generacja zegarka została zaprezentowana w kwietniu ubiegłego roku, ale nie wierzę, żeby w tym samym momencie (rok później) zaprezentowano jego następcę. Prawdopodobnie druga generacja pojawi się podczas keynote poprzedzające tegoroczne WWDC, które zazwyczaj odbywa się pod koniec drugiego kwartału każdego roku.

Reszta parametrów technicznych Apple Watcha 2 to obecnie tajemnica. Jeżeli jego produkcja rzeczywiście rozpocznie się w bieżącym miesiącu, możemy spodziewać się większej ilości informacji i wycieków z nim związanych.

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
  • Waldemar Sinicki

    mają parcie choć produkt nie jest zbyt dobry. Wolę poczekać na ten produkt
    https://youtu.be/9J7GpVQCfms

    • antichrist

      zdecydowanie lepsze to coś od zegarka apple, szkoda tylko, że obraz nałożony jest komputerowo na rękę…