Krzysiek Borek25.10.2015
Wstępna wersja Eclipse 3, czyli ciemnego interfejsu systemowego dostępna w Cydii

Mam dobrą wiadomość dla użytkowników iUrządzeń z Jailbreak. Autor Eclipse wydał właśnie wersję testową wtyczki, która jest teraz kompatybilna z iOS 9.

Rozszerzenie pozwala na wprowadzenie ciemnego interfejsu systemowego, zamiast jasnego. Nie dotyczy to jedynie Ustawień, a wszystkich miejsc, składających się na mobilny system operacyjny Apple. Nie mam wątpliwości, że wtyczka okaże się przydatna podczas użytkowania sprzęty nocą i pozwoli odpocząć naszym oczom.

Obecnie Eclipse 3 jest oznaczone, jako wersja beta i nie znajdzie go go w domyślnych źródłach Cydii. Jeśli chcecie wypróbować wtyczkę w praktyce, polecam dodać następujące źródło → http://gmoran.me/repo. Po dodaniu będziecie w stanie znaleźć interesujące wasz rozszerzenie, a następnie pobrać je i zainstalować.

Warto nadmienić, że wersja rozwojowa jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla użytkowników, którzy kupili poprzednie wersje Eclipse. Jeżeli zainstalujecie rozszerzenie, nie posiadając poprzednich wersji, wasze urządzenie od razu przejdzie w tryb awaryjny.

Jedyna widoczna na pierwszy rzut oka zmiana względem poprzednich kompilacji to wyłączenie wtyczki dla większości aplikacji, co pozwoli użytkownikowi na wyborze, poprzednio wszystkie miały włączony ciemny motyw systemowy.

Na ten moment Eclipse ma sporo błędów i potrzeba czasu na ich eliminację, ale powinniśmy spodziewać się regularnych aktualizacji, które poprawią obecny stan. Macie zamiar skorzystać? Pamiętajcie, że podczas użytkowania mogą występować błędy.

Poniżej możecie zobaczyć jak działa aplikacja na jednej z poprzednich kompilacji iOS.

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek