Michał23.10.2015
Wszystkie nowe emoji z iOS 9.1 przestawione na filmie

Jedną ze zmian w iOS 9.1 jest dodanie przez Apple aż 150 nowych emoji. Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądają wszystkie nowe emoji w nowym iOS 9 to koniecznie włączcie poniższy film.

Na tym nieco ponad czterominutowym filmie możecie zobaczyć wszystkie 150 emoji, które zostały dodane w udostępnionej w poniedziałek nowej wersji iOS 9.1. Autorem poniższego nagrania jest Emojipedia.

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • WyczuwamSensacje

  offtopic- są już wyniki ślepego testu fotograficznego zorganizowanego przez GSMArena. W walce na jakość fotografi widzianą oczami przeciętnego kowalskiego udział wziął Iphone 6s który zmierzył się z Xperią Z5 i GAlaxy S6.

  Oczywiście jak można było przypuszczać smartfon apple daleko w tyle za konkurentami, przegrał 7 z 8 kategori, i uplasował się na ostatnim miejscu, robiąc zdjecydowanie gorsze zdjęcia niż w/w smartfony, co najważniejsze niższa jakość jest widoczna i zauważalna przez zwykłego użytkownika mającego obok siebie niepodpisane to samo ujęcie z Xperi czy Galaxy. Widać to zdecydowanie na cropach.

  Pierwsze miejsce Xperia Z5. Drugie miejsce Galaxy S6.

  Pełny test, wyniki dostępne tutaj :

  http://www.gsmarena.com/iphone_6s_galaxy_s6_xperia_z5-review-1329.php

  • Argo

   Zamiast się brac za emoji to niech naprawią pierdzące i trzeszczące dziwięki systemowe w 6s+ , kufa tragedia , dziadostwo i tyle

 • Quba

  Od ios9.1 przestal mi dzialac krokomierz. Jakies sugestie poza odtwarzaniem?

  • krzysiekb92

   Oddaj do serwisu?