Wtyczki Anemone i BioProtect kompatybilne z iOS 11 ciekawostki Wideo, jailbreak, iOS 11, Cydia, BioProtect  Spodobało mi się podejście Coolstara i udostępnienie narzędzia Electra RC1 programistom, pracującym nad wtyczkami dla iOS. Właśnie dzięki temu jeszcze przed wydaniem aplikacji z instalacją Cydii, zainteresowani programiści mogą dostosować swoje wtyczki do iOS 11. Cydia 1300x700

Wtyczki Anemone i BioProtect kompatybilne z iOS 11

Spodobało mi się podejście Coolstara i udostępnienie narzędzia Electra RC1 programistom, pracującym nad wtyczkami dla iOS. Właśnie dzięki temu jeszcze przed wydaniem aplikacji z instalacją Cydii, zainteresowani programiści mogą dostosować swoje wtyczki do iOS 11.

Właśnie dzięki temu Anemone i BioProtect zyskały kompatybilność z najnowszą wersją systemu operacyjnego dla urządzeń mobilnych Apple.

Nie interesuje mnie zmiana wyglądu interfejsu, ale dla wielu użytkowników Anemome to w tym przypadku najważniejsza wtyczka tak samo, jak BioProtect. Pamiętajcie, że obie wtyczki są obecnie kompatybilne wyłącznie po wykonaniu Jailbreak za pomocą aplikacji Electra RC1.

Coolstar okazał się pomysłowym autorem narzędzia odblokowującego iOS, właśnie dzięki udostępnieniu jej programistom. Właśnie dzięki temu ruchowi wiele wtyczek zyska kompatybilność od razu po wydaniu aplikacji i teoretycznie skończą się narzekania użytkowników, którzy chcą zainstalować swoje ulubione wtyczki, ale nie pozwala im na to brak kompatybilności.

Szybkie dostosowanie Anemone i BioProtect pokazuje, że strategi autora Elektry jest opłacalna. Zauważyłem również, że Coolstar pyta programistów najpopularniejszych wtyczek o ich przystosowanie do iOS 11 i jego narzędzia umożliwiającego Jailbreak.

Anemone pozwala na gruntowną zmianę wyglądu interfejsu w porównaniu do tego, co oferuje nam Apple. W każdej chwili możemy zmienić motyw lub wybrać poszczególne elementy do zmiany, zamiast wszystkiego. Z kolei BioProtect to idealne rozszerzenie możliwości Touch ID i Face ID (tylko iPhone X) umożliwiające blokowanie wybranych aplikacji za pomocą czytnika linii papilarnych lub rozpoznawania twarzy użytkownika.

Obie wtyczki są obecnie dostępne do pobrania, ale trzeba je zainstalować ręcznie lub za pomocą aplikacji Tweak Installer. Jeżeli to dla was ciężkie przedsięwzięcie, radzę się wstrzymać z instalacją do wydania Elektry RC1 z Cydią. Wtedy instalacja jest dziecinnie prosta.

Postaramy się was niezwłocznie powiadomić o wydaniu narzędzia Electra RC1, jak tylko się ukaże.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top