Marek08.04.2016
WW 0/2016 – wybuhh69owy week 0/2016, czyli nowa seria wpisów na OneTech.pl

Witam, mam na imię Marek i chciałbym Wam przybliżyć treści moich przyszłych wpisów na OneTech.pl.

Projekt, który mam zamiar prowadzić, polegać będzie na cotygodniowym artykule podsumowującym minione wydarzenia w „świecie” Apple.

Będę zbierał informacje pojawiające się w tygodniu na różnych portalach i serwisach i będę starał się je przybliżyć zainteresowanym, dodając do nich mój krótki, ale mam nadzieję, treściwy komentarz.

News’y dotyczyłyby stricte Apple, ale jeśli coś przykuje moją uwagę na tyle, że będzie warte wspomnienia, również znajdzie się we wpisie.

W tytule wpisów znajdziemy numer tygodnia jaki będzie podsumowany. Dni, które wchodzą w rachubę, to okres od poniedziałku do niedzieli. Podsumowanie będzie pojawiać się w poniedziałki przed południem.

Serwisy, z których będę czerpać informacje to: 9to5Mac, TechCrunch, Appleinsider, Cult of Mac, Phone Arena, Wired, MacRumors i kilka innych, mniej lub bardziej znanych i związanych z tematyką Apple.

Czy macie jakieś propozycje i uwagi? Dajcie znać w komentarzach.

O mnie

Jestem aktywnym użytkownikiem Apple od 2013 roku. Przesiadłem się z Windows i Android. Zaufałem Apple i nie żałuję. Powoli przekonuję innych do przesiadki i narazie nikt nie powiedział, że to była zła decyzja.

Interesuję się technologią, lubię gadżety i od ponad dwóch lat staram się nie przepuścić żadnego news’a związanego z Apple.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Interesuję się technologią, lubię gadżety...
@buhh6969