Michał29.07.2017
Wyciekło zdjęcie instrukcji obsługi nowego iPhone’a 8?

Wczoraj w sieci pojawiło się zdjęcie na którym możemy zobaczyć rzekomą instrukcję obsługi nadchodzącego iPhone’a 8.

Na zdjęciu poniżej widzimy, że wygląd iPhone’a jest dokładnie taki sam jak na grafikach i szkicach, które pojawiają się w sieci już od kilku miesięcy.

Ekran iPhone’a 8 będzie niemal bezramkowy. W najnowszym iUrządzeniu od Apple nie będzie także fizycznego przycisku Home. Nie wiadomo do końca co z TouchID. Do tej pory mówiło się, że TouchID będzie w ekranie urządzenia, ale ostatnie plotki wskazywały , że może on zostać umieszczony w przycisku Sleep/Power.

Źródło: twitter.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Dorian

  Po tym jak zobaczyłem zdjecia iphone 8 to juz nie na tego wow. Widze telefon ,jest fajny ale bez fajerwerek

  • wojtas25

   ja z kolei się cieszę ze Apple nadal robi smartfony które wyglądają normalnie (mimo grubych ramek które lubię) a nie jak wymyślne androidowe potworki :) Apple trzyma się schematu ze się tak wyrażę dzięki któremu jego urządzenia wyglądaj podobnie ale jednak się różnią :) …widząc iPhone 7 wyśmiałem ich ze po raz trzeci ten sam design ale jednak lubię go, podoba mi się i chyba ciężko byłoby mi się przyzwyczaić do czegoś nowego jak rzekomy iPhone 8.

   • Dorian

    Bo wlasnie tu chodzi o przyzwyczajenia.Nie podobał ci sie ale zbiegiem czasu zmieniłes zdanie. Iphone4 wyszedł w nowym wygladzie i podobal sie wszystkim

    • M

     Eeee… No mnie nie…

 • Pablo911

  Cieszy mnie, że Apple bierze przykład z Xiaomi oraz Samsunga i pojawi się w końcu „bezramkowy” iphone :)

  • jd

   A mnie cieszy, że Apple nie bierze przykładu z Xiaomi czy Samsunga i nie umieściło touchID z tyłu obudowy czyli najgorszym możliwym miejscu.

   • Pablo911

    Zapomniałeś dodać: […”według mnie” najgorszym możliwym miejscu.]