Michał03.02.2015
Pojawiło się pierwsze zdjęcie Tweetbota dla OSX Yosemite

Dobra wiadomość dla fanów Tweetbot, czyli popularnej apki do korzystania z Twittera. Najprawdopodobniej już wkrótce użytkownicy Mac otrzymają nowa wersję tej świetnej apki.

W dniu dzisiejszym w sieci pojawiło się zdjęcie (patrz niżej), które zdradza wygląd nowej wersji Tweetbota dla OSX. Jak widać poniżej w nowej wersji aplikacji został zmieniony boczny pasek, który jest przezroczysty. Zmieniły się także avaraty, które stały się okrągłe.

fullspeedahead

Nie wiemy niestety, kiedy nowa wersja Tweetbota trafi do Mac App Store, ale gdy tylko dowiemy się czegoś więcej, to od razu Was o tym poinformujemy.

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Zmrozony

  Mam nadzieję, że jako update a nie na przykład Tweetbot 2 ;) – na wyrzucenie kolejnych 20 euro chyba się nie skuszę :)

  • osxuser

   Na pewno nie update. W starym programie pewnie na wykończeniu są tokeny (informowali o tym, wycofywali program z appstore), więc jedyną możliwą opcją jest przepisanie części kodu, tak by, można było stworzyć nowy (odnowiony) program, który uzyska nową partię tokenów. Więc na pewno będzie trzeba zapłacić nieco, ale przecież w wypadku takiego programu to prawdziwa przyjemność :-)

   • Zmrozony

    Znam lepsze przyjemności niż parę nowych przycisków a tokena już mam ;)

  • Jest darmowe rozwiązanie do pobrania w App Store, które wygląda dość podobnie. Apka nazywa się TweetDeck zerknij!

   • Zmrozony

    Dzięki ale ja mam Tweetbota tego aktualnego – pisałem tylko, że raczej nie wydam 20 euro za parę zmienionych pikseli w nowej wersji a rewelacji i niesamowitych wodotrysków w nowej raczej chyba nie będzie :)

 • Zmrozony

  „Tweetbot for Yosemite has been more work than anticipated, but it is coming…and yes, it will be a free update!

  d.pr/i/1kaNO”

  No i już wszystko jasne :)