Krzysiek Borek09.03.2016
Wyciekły zdjęcia etui dla iPhone`a 7?

Zaczęło się. Dziś pojawiły się pierwsze zdjęcia rzekomego etui dla iPhone’a 7. Jeżeli to prawda, to na pierwszy rzut oka można dostrzec podobieństwa do modeli 6s i 6s Plus z zaokrąglonymi rogami i płaskim tyłem.

Najważniejszą zmianą jest jednak brak miejsca na standardowe gniazdo słuchawkowe (3,5 mm), co pozwala myśleć, że Apple jednak celuje w słuchawki ze złączem Lightning i bezprzewodowe.

Na dole widać wycięcia na port Lightning i prawdopodobnie dwa głośniki, choć nie zdziwię się, jeżeli w Cupertino pomyślą o symetrii i dostaniemy tylko jeden głośnik multimedialny, a obok będzie umieszczony mikrofon. Oprócz braku gniazda słuchawkowego trudno zauważyć resztę zmian, które mogą zajść w ostatecznym wyglądzie słuchawki Amerykanów.

screen-shot-2016-03-09-at-10-46-03

Dobrze wiecie, że producent co dwa lata zmienia wzornictwo iPhone’a, choć to etui wskazuje na niemal tak sam sprzęt pod względem estetycznym, a jedyną różnicą względem obecnie sprzedawanych modeli jest brak jacka 3,5 mm.

screen-shot-2016-03-09-at-10-46-12

Nie wiemy jaką grubością może pochwalić się nowy model, ponieważ nie ma informacji na temat jego wymiarów.

Wcześniejsze doniesienia mówiły o niemal podobnej obudowie, ale jej profil ma być cieńszy od obecnie stosowanego. Podobno anteny GSM,LTE, WiFi itp. zostały całkowicie usunięte z obudowy iPhone’a 7, choć trudno to wyrokować po wyglądzie akcesorium.

screen-shot-2016-03-09-at-10-46-06

Miejsce na aparat główny może być większe, biorąc pod uwagę plotki mówiące o wyposażeniu jednego z wariantów siódemki w aparat z dwoma obiektywami. Wycięcie musi mieć miejsce nie tylko na aparat, ale również na dwutonową diodę doświetlającą. Warto wspomnieć, że to etui dla modelu z wyświetlaczem o przekątnej 4,7 – cala, a dwuobiektywowy aparat ma być znakiem rozpoznawczym jednego z 5,5 – calowych wariantów iPhone’a 7 Plus, który może się nazywać Pro. Poza tym były również plotki o całkowitym schowaniu obiektywu aparatu w obudowie, więc nie powinien wystawać poza bryłę urządzenia mobilnego.

Na ten moment trudno powiedzieć o dokładności i prawdziwości tych informacji, więc nie bierzcie jej na poważnie. Pozostało jeszcze sporo czasu do rynkowego debiutu kolejnego modelu słuchawki z Cupertino, a ostateczny wygląd może się różnić od tego z przecieków. Warto również wspomnieć, że przecieki związane z etui dla danego smartfona, zazwyczaj okazywały się prawdziwe. Tak czy owak, czas pokaże, co na ten rok przygotowało Apple.

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
 • Waldemar Sinicki

  Śmieszą mnie te stwierdzenia, że „wyciekły jakieś informacje”. To jest jeden z koniecznych elementów komercyjnych, żeby podjarać publikę !!!

  • Bart

   w koncu ktos tu ma glowe na karku

  • krzysiekb92

   nie pierwszy raz, ale OnLeaks w przeszłości pokazał, że jego przecieki się potwierdzały.

 • Janusz Pałucha

  A kto powiedział że to jest do iPhone 7?
  Przez ten szerszy otwór nie wsadzi się Jacka ;) ?
  A w dobie drukarek 3D to codziennie ktoś moze takie przecieki robić bo koszt takiej obudowy wynosi koło 0.20zl.