Krzysiek Borek10.08.2015
Wyświetlacz iPhone’a 6 i iPhone’a 6S – porównanie na filmie

Wraz ze zbliżającą się prezentacją iPhone‚a 6S przecieki na jego temat rosną w siłę. Wcześniej pojawiały się informacje i zdjęcia niektórych części, a teraz przyszła pora na porównanie wyświetlacza nadchodzącego modelu z obecnym.

W tym przypadku również nie poczyniono wielu zmian względem poprzednika. Wideo przedstawiające obydwa wyświetlacze zostało udostępnione przez MacManiak, sprzedawcę wielu urządzeń mobilnych w tym także smartfonów Apple. W materiale wideo porównuje on wyświetlacze obydwu modeli i widać, że ich wymiary i rozmieszczenie innych części pozostają takie same z małym wyjątkiem.

Tym razem taśma wyświetlacza umieszczona jest u góry, co jest dowodem na implementację technologii Force Touch, kolejną zmiana jest mocniejsze przyklejenie płytki ochronnej. Touch ID w wyświetlaczu dla modelu 6S jest zintegrowane w taśmie odpowiadającej za połączenie digitizera i wyświetlacza.

Według ostatnich doniesień prezentacja modelu 6S odbędzie się już 9 września bieżącego roku, zanim do tego dojdzie poznamy pewnie jeszcze więcej szczegółów na temat nadchodzącego modelu iPhone‚a.

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek