Tomasz Kulesa19.02.2014
Wyzwanie, rzuć kostką brukową w smartfona!

Wyzwanie piwne na Facebooku, pewnie duża część osób czeka na swoją nominację. Nie pierwszy raz dochodzi do tego, że osoby widniejące na tym portalu co raz bardziej ujawniają swoją głupotę. Być może ten wpis nie jest związany dokładnie z tematyką naszej strony ale…

Nie mogłem się powstrzymać aby nie opisać tego kretynizmu.Pewnie wszyscy wiecie o co mniej więcej chodzi, jedna osoba wypija na raz 500 ml złocistego napoju i nominuję do wypicia kolejne, które mają 24 h na wykonanie zadania. Co z tego mają? Szacunek innych osób na Facebooku, raczej tych głupszych ale chyba tego nikt nie bierze pod uwagę. Jaka jest przyjemność z wypicia browara na raz?

A może by tak …

Może by tak rzucić wyzwanie trafienia kostką brukową w swojego smartfona albo tableta po czym dobicia go młotkiem. Oczywiście zasady pozostaną takie same, osoba wytypuję następnych idiotów, którzy będą mieć 24 h na wykonanie zadania i udostępnienie filmu w sieci. Co o tym myślicie, skoro picie browara na czas się przyjęło to ludzie chcący zyskać szacunek na portalu Facebook wykonają zadanie. W przeciwnym wypadku zostaną obśmiani i będą musieli zakupić kratę piwnego napoju. Cały proces idiotyzacji ludzi potęguję co raz bardziej. Szkoda, że tak szybko ulegamy wpływom debilnej zabawy. Twiterze dziękuje Ci, że jesteś!

To jak kto z was podejmuję się wyzwania? Pamiętajcie szacunek ludzi na Facebooku jest ważniejszy od waszego zdrowia czy rozbitego telefonu lub tabletu. Musicie to zrobić, po prostu musicie.

P.S Tutaj macie kolejny przykład tego jak w bardzo szybki sposób można zdobyć fanów i sprzedać ich później na Allegro bądź innych portalach aukcyjnych. Wuala!

Źródło: Facebook
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Redaktor | Podcaster OneCast | Pracownik TiO.pl
@thometomasz