Tomasz Kulesa25.01.2014
Wyzwól w swoim iPhone potencjał lustrzanki

Zapraszam was do zapoznania się z najlepszymi aplikacjami fotograficznym według mojej subiektywnej opinii dostępnych na iPhone. Dzięki nim możemy zrobić bardzo dobre zdjęcia jak na możliwości aparatu w telefonie.

1. Camera+

Według mnie bardzo fajna aplikacja pozwalająca na ustawienie wielu opcji podczas zrobienia zdjęcia jak i jej późniejsze obróbki bezpośrednio w aplikacji.

[app 329670577]

2. Snapseed

Aplikacja wykupiona przez Google do obróbki zdjęć z wieloma możliwościami, ustawieniami i panelami konfiguracyjnymi. Co ciekawe program dostępny jest całkowicie za darmo.

[app 439438619]

3. ProCamera 7

Program bardzo podobny do Camera+ z troszeczkę innym designem, ilość możliwości oraz opcji są bardzo podobne. Proste i szybkie zmiany trybów, przycinanie oraz obróbka zdjęć.

[app 694647259]

4. Photoshop Touch

Mobilna wersja najpopularniejszego programu do tworzenia oraz obróbki grafiki. Ogrom opcji przeniesionych z pełnoprawnej wersji – must have dla każdego power user’a.

[app 495716481]

5. VSCO Cam

Bardzo ładna aplikacja z profesjonalnymi filtrami, większość z nich jest płatna natomiast efekt po nałożeniu konkretnych nakładek na odpowiednie zdjęcie robi olśniewający efekt

[app 588013838]

Mam nadzieję, że któreś z tych aplikacji przydadzą się wam w codziennej fotografii wykonywanej waszymi iPhone’ami. Być może znacie jakieś inne aplikacje fotograficzne z których korzystacie i jesteście zadowoleni ze zdjęć, które można stworzyć za ich pomocą. Dajcie znać w komentarzach poniżej.

 

Źródło: pl.upphotos.net
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Redaktor | Podcaster OneCast | Pracownik TiO.pl
@thometomasz