Michał06.03.2017
X-Doria Defense Edge, czyli aluminiowy bumper dla Twojego iPhone 7 / 7 Plus

Lubię do czasu do czasu zmienić swoje etui na coś nowego, a że mam dość często taką możliwość, to chętnie z niej korzystam.

Tym razem dodarł do mnie aluminiowy bumper z firmy X-Doria z serii Defense Edge, miałem już okazję korzystać z produktów tej firmy – charakteryzują się one ciekawym oraz świeżym designem – nie zaburzając oryginalnej, delikatnej bryły iPhone.


Producent twierdzi, że etui wytwarzane jest podczas mechanicznego procesu obróbki z jednego bloku aluminium – nie wiem dokładnie jak wygląda ten proces ale trzeba przyznać że etui spasowane jest idealnie, nic nie odstaje, wszystkie miejsca na przyciski wycięte są bardzo precyzyjnie.


Oprócz metalowej ramki etui składa się również z wewnętrznej osłony absorbującej wstrząsy, która wykonana jest z termoplastycznego materiału (poliuretan) – jest ona elastyczna i pewnie utrzymuje smartfona – dzięki niej iPhone nie ma bezpośredniego kontaktu z metalowym obramowaniem, przez co mamy gwarancję że jego delikatna obudowa nie zostanie porysowana.


Niestety nie można powiedzieć tego o samym etui, podczas kilkunastodniowego dosyć intensywnego korzystania – pojawiły się na nim delikatne ryski (metalowa ramka) – są one praktycznie niewidoczne, ale musicie to wziąć pod uwagę.


Etui dedykowane jest dla wszystkich, którzy chcą zapewnić solidną ochronę smarfona podczas upadków czy codziennego użytkowania, zachowują przy tym minimalistyczne wymiary i charakterystyczny design iPhone.


Produkt dostępny jest dla zarówno dla iPhone 7 jak i 7 Plus, występuje w czterech wariantach kolorystycznych nawiązujących do produktów Apple. Etui można zakupić w dobrych sklepach internetowych np tutaj i stacjonarnych na terenie całego kraju.

Sprzęt do testów dostarczył dystrybutor – firma FORCETOP sp. z o.o. operator jednej z największych hurtowni z akcesoriami do urządzeń mobilnych – http://B2Btrade.eu

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz