Krzysiek Borek27.12.2016
Xiaomi Mi 6 zadebiutuje w przyszłym roku

Dziś udało mi się „zamówić” do testów Xiaomi Mi 5s i obecnie czekam na realizację zamówienia i wysyłkę, ale Xiaomi nie spoczywa na laurach i już szykuje kolejną edycję smartfonu Mi.

Mi 6 powinien pojawić się na początku przyszłego roku, ale obecnie ciężko stwierdzić kiedy. Początkowo mówiono o marcu, ale jego debiut wtedy nie nastąpi.

Według ostatnich informacji z Weibo najnowszy sprzęt mobilny Chińczyków pojawi się 14 lutego (2017), a dowodem ma być podobno uzyskane zaproszenie na premierę przez osobę dzielącą się tą wiadomością.

Z drugiej strony pojawiła się informacja o premierze w kwietniu, ponieważ wtedy powinien pojawić się Snapdragon 835, który będzie napędzał sprzęt Xiaomi i Samsunga. Nawet Koreańczycy mogą mieć problemy z wydaniem swojego urządzenia na czas, wszystko z powodu opóźnienia produkcji najnowszego układu scalonego. Podejrzewam, że w obydwu przypadkach możemy ujrzeć mniejszą ilość egzemplarzy do sprzedaży.

Oprócz Snapdragona 835 Mi6 otrzyma aż 4 anteny i bardzo wąskie ramki okalające wyświetlacz. Nie można również zapomnieć o podwójnym aparacie i nowej generacji szybkiego ładowania. Na ten moment to nieoficjalne informacje, więc nie wiadomo czy się sprawdzą.

Źródło: gsmarena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek