Krzysiek Borek08.11.2016
Xiaomi Mi Max dostępny w Polskiej dystrybucji

Od niedawna ABC Data jest wyłącznym dystrybutorem urządzeń mobilnych Xiaomi na terenie naszego kraju. Do momentu wprowadzenia do kraju nad Wisłą modelu Mi Max był dostępny Mi 5, Redmi 3 i Redmi Note 3 z układem scalonym Snapdragon 650.

Mi Max w naszym kraju będzie kosztował 1499 zł, a jego niebywałymi zaletami są wygląd i wyświetlacz o przekątnej 6,44” i rozdzielczości Full HD. Za sprawne działanie Chińskiego fabletu będzie odpowiedzialny Snapdragon 650 i układ graficzny Adreno 510. Bateria (4850mAh) według zapewnień producenta powinna starczyć na 48h.

Maszyna nie należy do przesadnie grubych i ciężkich urządzeń, co powinno pomóc w jego codziennym użytkowaniu. Producent nie zapomniał o wyposażeniu telefonu w czytnik linii papilarnych usytuowany pod 16MPix aparatem głównym z przesłoną f/2.0 i diodą doświetlającą. Nad wyświetlaczem umieszczono 5MPix aparat zdolny nagrywać materiały wideo w rozdzielczości Full HD, oprócz tego można nim też robić zdjęcia i prowadzić wideo rozmowy.

mi_max_09

Fablet ma również 3GB pamięci operacyjnej, a przyszły właściciel na dane otrzyma 32 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć dzięki czytnikowi kart pamięci. Wszystko za sprawą hybrydowego czytnika kart microSIM i nanoSIM w ramach zastępstwa jednej z nich, możemy dołożyć kartę microSD, aby mieć więcej pamięci na swoje dane.

Poza tym Xiaomi Mi Max nie ma problemów ze współpracą z siecią LTE, a poza nią wspiera większość systemów nawigacji (GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou). Ponadto ma również dwuzakresowe WiFi ac i Bluetooth 4.2.

Jeżeli dopisze mi szczęście, to w przyszłym tygodniu powinienem otrzymać Mi Max do testów, więc możecie spodziewać się jego recenzji na blogu.

Źródło: Informacja prasow
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek