Krzysiek Borek29.01.2018
Xiaomi Mi MIX 2s zadebiutuje podczas targów Mobile World Congress?

Xiaomi Mi 7 z pewnością nie zobaczymy podczas tegorocznych targów Mobile World Congress w Barcelonie. Zamiast niego na targach może pojawić się Mi Max 3 lub Mi MIX 2s.

Na szczęście Chińczycy planują zapowiedzieć poprawioną wersję Mi Mix’a 2 przed targami w Barcelonie, które rozpoczną się niebawem. Problem w tym, że nie znamy dokładnej daty zapowiedzi jednego z najnowszych smartfonów Chińskiego producenta urządzeń mobilnych.

Informacja o premierze przed targami pochodzi od jednego z użytkowników serwisu społecznego Weibo. Szkoda, że nie otrzymaliśmy większej dawki informacji, a zamiast tego autor przecieku zapytał o układ scalony, który miałby napędzać Mi MIX 2s. Prawdopodobnie będzie to Snapdragon 845, który pojawi się również w Samsungu Galaxy S9/S9+ i w Xiaomi Mi 7.

Obecna informacja to z pewnością plotka, która powinna znaleźć swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Obecnie nie wiemy nic na temat Mi MIX 2s, ale wg doniesień jego przód ma przypominać iPhone’a X. Aparat będzie miał jeden obiektyw, a pod nim znajdzie się czytnik linii papilarnych (okrągły).

Źródło: gizchina.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek