Krzysiek Borek09.01.2016
Xiaomi Redmi 3 z baterią o pojemności 4100mAh

Nie ukrywam, że jestem zadowolony z żywotności baterii Xiaomi Redmi Note 3, choć ma wyświetlacz Full HD (5,5 – calowy) i dość mocne podzespoły, a Chińczycy na tym nie kończą. 12 stycznia bieżącego roku do sprzedaży trafi Redmi 3 z nieco większym ogniwem.

W przypadku bardziej poręcznego modelu otrzymamy baterię o pojemności 4100mAh, informacja ta została potwierdzona dzięki grafice promocyjnej na portalu społecznościowym Weibo (Chiński Twitter). Podoba mi się fakt, że sprzęt pomimo pojemnego ogniwa nie jest znacznie grubszy od poprzednika.

gsmarena_001
Obecnie potwierdzone parametry techniczne to właśnie wspomniana pojemność baterii i 5 – calowy wyświetlacz (720p), a także konstrukcja w 100% wykonana z aluminium. Reszta pozostaje nie wiadomą, choć plotki głoszą, że sprzęt będzie napędzany Snapdragonem 616, a wspomogą go 2GB pamięci operacyjnej. Przyszły właściciel otrzyma 16GB pamięci na dane, a za wykonywanie zdjęć odpowiedzialny będzie 13MPix aparat główny i 5 z przodu. Redmi 3 po wyjęciu z pudełka powinien działać na podstawie Androida 5.1.1 Lollipop.

Źródło: gsmarena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek