Krzysiek Borek31.03.2017
Xiaomi Redmi 4 dostępny w sprzedaży za 550 zł (kupon)

Xiaomi bez wątpienia słynie z tanich i świetnie wyposażonych urządzeń mobilnych, a jednym z nich jest wprowadzony niedawno do sprzedaży Redmi 4.

Dzięki uprzejmości sklepu Gearbest.com mogę podzielić się z wami kuponami promocyjnymi na jego zakup.

Tradycyjnie wpisujecie je przed zatwierdzeniem zamówienia, a kody znajdziecie poniżej:

  • Redmi4R – obniżenie ceny do 138,99$ (550 zł bez podatku)
  • RED4GA – obniżenie ceny do 159,99$ (630 zł bez podatku)

Redmi 4 ma aluminiową obudowę unibody i Snapdragona 625, ale wydaje mi się, że Xiaomi zrobiło to samo, co w przypadku Redmi Note 4X z tym układem scalonym. Mogli wyłączyć Quick Charge 3.0 i zostawić 2.0 lub całkowicie pozbyć się szybkiego ładowania, co przy baterii o pojemności 4100 mAh może mieć negatywny skutek na czas ładowania.

Układ scalony wspierają 3GB RAM-u i układ graficzny Adreno 506, więc nie spodziewajcie się cudów podczas grania w bardziej wymagające gry. Nie zmienia to jednak faktu, że sprzęt powinien działać płynnie na MIUI 8. Ponadto przyszły właściciel otrzyma 32 GB pamięci wewnętrznej z możliwością jej rozszerzenia (maksymalnie o 128GB).

Zarzucicie mi, że się powtarzam, ale gdybyście zdecydowali się na zakup Redmi 4, musicie pamiętać o zmienieniu oprogramowania. Gearbest lubi maczać palce w MIUI i może ono działać gorzej od wersji międzynarodowej, a ponadto może zawierać reklamy i mieć wyłączone aktualizacje OTA.

Redmi 4 zamówicie tu.

Źródło: Gearbest.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek