Krzysiek Borek03.04.2017
Xiaomi Redmi 4A w sprzedaży za 410 zł (kupon)

Zdaje sobie sprawę, że większość z was nie patrzy nawet na budżetowe smartfony, ale znajdą się tacy konsumenci, których nie stać na wydanie ponad 1000 zł lub więcej na smartfona i właśnie wtedy warto zainteresować się Redmi 4A.

W sklepie Gearbest.com możecie kupić go taniej, choć jest cena wyjściowa wynosi 142$,25 (560 zł bez podatku), to dzięki poniższym kuponom obniżycie jego cenę:

  • XRRAD – obniża cenę do 103,99$ (410 zł bez podatku)
  • RDEXA – obniża cenę do 114,99$ (450 zł bez podatku)

Jego jednostką centralną jest Snapdragon 425 wspomagany 2GB pamięci operacyjnej, a dane użytkownika przeznaczono 16GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia. Jednak po jej rozszerzeniu stracimy jeden z portów na karty SIM, ponieważ Xiaomi zastosowało w nim hybrydowy czytnik, co sprawia, że możemy korzystać z dwóch kart lub z jednej i dodatkowo rozszerzyć domyślną pamięć wewnętrzną.

13 i 5MPix aparaty na pewno nie należą do czołówki, co nie zmienia faktu, że powinny się przydać podczas sporadycznego robienia zdjęć i wideo (od czasu do czasu). Redmi 4A powinien mieć od razu polskie menu systemu operacyjnego, ale gdyby tak nie było, to musicie ręcznie (po wprowadzeniu telefonu w tryb EDL) wgrać MIUI 8 Global, aby mieć polskie menu. Nie jest to zbyt złożona operacja i spokojnie powinniście sobie z nią poradzić.

Xiaomi Redmi 4A kupicie tutaj.

Źródło: Gearbest.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek