Krzysiek Borek16.03.2017
Xiaomi Redmi 4A z nowym wariantem kolorystycznym?

Nie ukrywam, że bardzo podoba mi się matowy (czarny) iPhone 7 i zauważyłem, że niektórzy producenci również zaczynają wydawać własne urządzenia mobilne w tym kolorze.

Jednym z nich jest Xiaomi, obecnie w ofercie mają Redmi 4X i Xiaomi Mi 5c w czarnym macie, ale podobno Redmi 4A również otrzyma taki wariant kolorystyczny.

Obecnie musimy czekać na oficjalne wprowadzenie tego wariantu kolorystycznego, ale zdążył się już pojawić w jednym ze sklepów internetowych. W listopadzie zeszłego roku 4A zadebiutował w dwóch kolorach, są nimi złoty i różowo-złoty. Jeżeli nowy wariant rzeczywiście się pojawi, to nie tylko tył będzie czarny, przód będzie miał ten sam kolor.


Nowy kolor to nie wszystko, producent zwiększy również jego pamięć wewnętrzną do 32 GB, przynajmniej tak wynika z ofert dostępnych w Aliexpress. Nawet obecnie sprzedawane warianty kolorystyczne mają doczekać się powiększenia pamięci na dane użytkownika.

Kolor i zwiększona pamięć wewnętrzna to jedyne zmiany, reszta specyfikacji pozostanie taka sama. Redmi 4A ma Snapdragona 425, 5 – calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości HD (720p), 13MPix aparat główny, 5MPix aparat z przodu i baterię o pojemności 3120 mAh.

Źródło: gsmarena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek