Krzysiek Borek13.10.2017
Xiaomi Redmi 5 trafi niebawem do sprzedaży

Moja jedyna styczność z budżetową serią smartfonów Xiaomi miała miejsce podczas testów Redmi 3S i 4X.

Z obydwu modeli byłem zadowolony, ale wygląda na to, że niedługo do sprzedaży trafi ich następca. Mowa oczywiście o Redmi 5, ponieważ Redmi 5A jest już dostępny.

Roland Quandt podzielił się z nami informacjami o nowych Redmi. Wiemy w jakich wariantach pamięciowych i kolorystycznych pojawią się w sprzedaży. Model 5A będzie dostępny wyłącznie z 16 GB pamięci wewnętrznej w wielu wariantach kolorystycznych (różowym, złotym, czarnym i szarym). Osoby zdecydowane na zakup Redmi 5 będą miały do wyboru modele z 16 lub 32 GB pamięci w dwóch kolorach (czarnym i złotym). Pojawi się również model z Plusem w nazwie, ten wariant może pochwalić się 32 lub 64 GB pamięci i trzema kolorami obudowy (czarnym, złotym i szarym).

Mam nadzieję, że tym razem znowu dostaniemy sprzęt w aluminiowej obudowie. Wydaje mi się, że to właśnie znak rozpoznawczy serii razem z pojemną baterią. Piątka ma mieć baterię o pojemności 4000 mAh, więc na pewno starczy na długo. Oby tylko Xiaomi zastosowało Snapdragona (nawet taniego), a nie własny układ scalony lub MediaTeki.

Źródło: gizchina.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek