Krzysiek Borek15.11.2015
Xiaomi Redmi Note 2 Pro z aluminiową konstrukcją i czytnikiem linii papilarnych

Xiaomi powoli szykuje się do wprowadzenia Redmi Note 2 Pro, choć nie zauważymy w nim wielu zmian względem pierwowzoru. Jednakże jego przystępna cena powinna zdziałać cuda.

Chwilę po wprowadzeniu na rynek Redmi Note 2 pojawiła się edycja Prime, podobnie Chińczycy zrobili przy okazji wydania „mocniejszej” wersji Redmi 2, z oznaczeniem 2A. Obydwa smartfony miały już swoje premiery, a teraz przyszedł czas na kolejną edycję fabletu, który prawdopodobnie zostanie zaprezentowany obok Mi 5, a także MiPada 2 za około trzy tygodnie.

Wcześniej w sieci pojawiły się zdjęcia, prezentujące tylną, metalową klapkę urządzenia, a teraz dzięki TENAA możemy się przyjrzeć całości fabletu, a nie jedynie jego tyłowi. Dzięki temu możemy zobaczyć,jak wyglądają boki i przód.

Redmi-Note-2-Pro

Jednym z głównych usprawnień względem pierwowzoru jest bez wątpienia jakość jego wykonania, a kolejne to czytnik linii papilarnych umieszczony pod aparatem głównym. Reszta specyfikacji technicznej pozostanie bez zmian i obejmuje:

  • 13MPix aparat główny i 5MPix z przodu 
  • 64 – bitowy układ scalony MediaTek Helio X10 (8 rdzeni), taktowany 2GHz
  • 2GB pamięci operacyjnej
  • 16GB pamięci wewnętrznej
  • 5,5 – calowy wyświetlacz Full HD

Nie wdając się w dalsze szczegóły, Xiaomi Redmi Note 2 Pro będzie prawie tym samym urządzeniem, co jego pierwowzór. Jednakże jego grubość wzrośnie z 8,3 mm do 8,75 mm. Cena ma wynosić 172$, jest bardzo rozsądna biorąc pod uwagę najnowszego Androida, wyświetlacz Full HD, metalową konstrukcję i czytnik linii papilarnych.

Źródło: pocketnow.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek