Krzysiek Borek29.03.2017
Xiaomi Redmi Note 4 w sprzedaży za 630 zł (kupon)

Niedawno (chyba od wczoraj) w oficjalnej, Polskiej dystrybucji można nabyć Xiaomi Redmi Note 4 i jego cena w naszym kraju wynosi aż 1299 zł.

Wg mnie to wysoka cena, ale w sklepie Gearbest.com Redmi Note 4 z układem scalonym MediaTek kosztuje obecnie 630 zł (po użyciu kuponu promocyjnego).

Przed zatwierdzeniem zakupu warto wprowadzić kod GNote4, który obniża cenę wyjściową (196,60$) do 159,99$ (630 zł). Sprzęt jest prawie w całości wykonany z aluminium i z tyłu oprócz aparatu głównego dostępny jest również czytnik linii papilarnych (nie jest aktywny cały czas).

Podejrzewam, że oprogramowanie będzie trzeba zmienić na własną rękę, najpierw z tzw. Vendor ROM (oprogramowanie przygotowane przez sklep) na wersję Global lub China Dev i dopiero odblokować bootloader. Po jego odblokowaniu możecie wgrać oprogramowanie Xiaomi.eu lub inne niestandardowe, które będzie wg was odpowiednie.

Dlaczego o tym przypominam? Sam korzystam z innego urządzenia mobilnego Xiaomi (Mi 5s) i przechodziłem przez to samo. Każda z operacji nie należy do trudnych, ale warto przeczytać najważniejsze poradniki, aby sobie z nią poradzić. Ja pomocy zaczerpnąłem na r/Xiaomi (reddit) i szybko uporałem się z Vendor ROMem.

Redmi Note 4 zamówicie tu. Pamiętajcie tylko o użyciu kuponu zniżkowego!

Aktualizacja:

Kupon NoteA4X obniży cenę do 143,99$ (565 zł bez podatku).

Kupon Note4XSE  obniży cenę do 156,99$ (615 zł bez podatku).

Źródło: Gearbest.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek