Krzysiek Borek22.09.2014
Xiaomi szykuje kolejny phablet

Na rynku phabletów mamy co raz więcej urządzeń. Nawet Apple postanowiło wejść na rynek większych urządzeń mobilnych. Chińskie „Apple„, Xiaomi rozpoczęło prace nad kolejnym phabletem.

Będzie to następca dobrze przyjętego Redmi Note. Urządzenie nadal będzie wyposażone w 5,5″ wyświetlacz, zdjęcia wykonamy aparatem głównym z 20.7MPx matrycą, a do wykonywania selfie posłuzy przedni aparat z 8MPx matrycą. Pojemność baterii ma wynosić 3,500mAh i będzie wyposażona w system szybkiego ładowania. Kolejna generacja Redmi Note dostępna będzie w 4 wariantach pamięciowych, kolejno są to 16GB, 32GB, 64GB i 128GB. Ceny nie będą wygórowane, jeżeli chodzi o pierwsze 3 warianty. Obecnie cena modelu z 128GB nie jest znana.

Za urządzenie z 16GB pamięci zapłacimy 165$, za 32GB wyłożymy z kieszeni 215$, a za 64GB 245$. Następca phabletu Xiaomi będzie wyposażony w LTE i NFC, urządzeniem będziemy mogli sterować za pomocą gestów i pojawią się w nim czujniki temperatury.

xia

Biorąc pod uwagę układ Mediatek 6595 Xiaomi będzie mieć potężne urządzenie w swoim portfolio. Szkoda tylko, że nie będzie go można oficjalnie kupić w Polsce.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek