Krzysiek Borek03.02.2015
Xperia Z4 nie pojawi się na tegorocznych targach MWC?

Do rozpoczęcia tegorocznych targów Mobile Wrold Congress w Barcelonie pozostał miesiąc, a większość producentów urządzeń mobilnych, wtedy pokazuje najnowsze modele. Na pewno będziemy świadkami premiery Galaxy S6 i HTC Hima (M9), a co z Sony?

Konferencja prasowa japońskiego giganta odbędzie się 2 – ego marca, wtedy ujrzymy Xperię Z4, choć nie jest powiedziane, że urządzenie w ogóle się tam pojawi. Na ten moment nie było zbyt wielu doniesień traktujących o smartfonie Sony, więc prawdopodobnie jeszcze daleka droga do jego ukończenia.

Sony

Z wcześniejszych plotek wiemy, że Z4 miałaby posiadać Snapdragona 810, 5,5 – calowy wyświetlacz i 4GB pamięci operacyjnej (RAM). Kolejna informacja mówi o dwóch wariantach, jeden ma mieć wyświetlacz Full HD, a drugi QHD. Biorąc pod uwagę informacje z jednej z japońskich agencji, Z4 być może pojawi się w Barcelonie.

Sony zazwyczaj pod koniec marca zaczynało sprzedaż nowego flagowca, tym razem ma to mieć miejsce dopiero w wakacje. Podyktowane jest to walką z Samsungiem i Apple, a także ich niezbyt idealnym planem wydawniczym. Niestety, czekają ich cięcia kosztów i wiele osób może stracić pracę w dziale urządzeń mobilnych, pojawiły się nawet informacje o sprzedaży tego działu.

Źródło: gsmarena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek