Michał14.07.2016
Yanosik, czyli najlepszy antyradar na iOS uaktualniony

Ta wiadomość ucieszy wszystkie osoby korzystające z najlepszego antyradaru na iPhone. W nocy do App Store trafiła kolejna wersja tej świetnej aplikacji. Co zostało zmienione?

Dla przypomnienia dodam, że Yanosik to legalny antyradar na komórkę. Baza systemu Yanosik zawiera aktualizowane on-line lokalizacje policyjnych patroli, punktów kontroli prędkości, wypadków i innych utrudnień.

Poniżej umieszczamy oficjalną i tym razem dość krótką listę zmian.

yanosik

Co nowego w wersji 2.15.1

 • Poprawiono zapis punktów docelowych do ulubionych

Aktualizacja dostępna jest oczywiście za darmo.

yanosik
Cena: Gratis
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Michaelxdd

  Poużywałem trochę yanosika na Androidzie i byłem zaskoczony, że jest tam znacznie bardziej rozbudowany niż na iOS’ie. Różnice są naprawdę spore oczywiście na +. Mogliby w końcu dodać ikonkę z dozwolonymi prędkościami na danej drodze.

  • Gundzi

   Szczególnie użyteczną i nieocenioną funkcją jest widżet umożliwiający błyskawiczne zgłoszenie/potwierdzenie/wskazanie lokalizacji ostrzeżenia.

   • Michaelxdd

    To prawda, również jest bardzo wygodny, tylko nie wiem czy istnieje możliwość dodania takiego widgetu na iOS, bo widgety na Androidzie znacznie się różnią, a gdyby mieli dodać je w centrum powiadomień to i tak nie byłoby na tyle wygodne jak ta pływająca ikona.

 • Kuba

  Czy w wersji iOS 11 jest możliwość pływającej ikony dla Yanosika – podobnie jak to jest w androidzie?