Michał17.12.2013
YouTube w tle? Jak to zrobić?

Czy nie raz zdarzyło się wam, że podczas oglądania jakiegoś filmu na YouTube na swoim iPhone musieliście wyjść na chwile z aplikacji aby zrobić jakąś inna czynność? Przykładowo odpisać na SMS-a?

Domyślnie w tym momencie odtwarzany film jest zatrzymywany. Jest to strasznie denerwujące! Czy nie byłoby miło gdyby film leciał sobie spokojnie w tle, a my słyszelibyśmy sam dźwięk?

W Cydii są różnego rodzaju dodatki które na to zezwalają, ale jak wiemy użytkownicy iOS 7 nie mogą sobie na to pozwolić. Ja mam dla was zupełnie inne rozwiązanie. Bardzo proste i nie będzie tutaj potrzebny żaden jailbreak.

To rozwiązanie nazywa się McTube. Jest to darmowa aplikacja dostępna w App Store. Po zainstalowaniu tej apki i włączeniu jakiegoś filmu, a następnie po kliknięciu home film nadal będzie odtwarzany w tle!

McTube for YouTube
Cena: Free
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Michał Boyco

  Witam!Szukam aktualnie opcji odtwarzania playlisty zasubskrybowanej z konta mojego znajomego zwanego normalnie na yt jako zapisane playlisty i nie widzę tej opcji w tym programie.Generalnie jeśli nie ten to może jest jakiś inny program przez który mogę po zalogowaniu się na koncie odtworzyć playlistę? Safari nie ma opcji puszczenia całej play listy a jest możliwość wybrania poszczególnego kawałka z listy, zainstalowałem już 3 ci program ,ale w każdym z nich po zalogowaniu się posiada tylko playlisty utworzone przeze mnie a nie playlisty zapisane od innego użytkownika;/ Instalowałem już Jasmine, MXtube oraz MB2… Za pomoc będę bardzo bardzo wdzięczny oraz środowisko naturalne również,bo zaoszczędzę na prądzie :) Ps zwykły YT program nie daje rady , bo nie można go włączyć w tle, system IOS 7.1.2, iphone 5c.

 • Barterek Czo

  Czy komuś tez w amerykańskim AppStore nie wyświetla tej appki?

  • Gosiaxx

   Mi w brytyjskim..

 • nie znam sie

  aplikacja zmienila sie w tubest…. gniot