Krystian28.12.2013
Zakrzywiony telewizor od Apple

Już od wielu miesięcy, a nawet lat, telewizor od Apple rozgrzewa fora internetowe do czerwoności. Prawdziwi znawcy tematyki Apple wiedzą, że Jobs przed śmiercią wymyślił jak złapać i zmienić ten rynek o 180 stopni. Od tego czasu minęło dużo czasu, a TV jak nie ma, tak nie ma. Nie ma się co dziwić więc, że w internecie co jakiś czas pojawiają się lepsze lub gorsze pomysły na jego realizację. Dziś przedstawiamy wam właśnie taki koncept, oparty o design iOS 7, oraz oczywiście najważniejsze elementy u Apple – szkło i metal.

1

Model ma być lekko zakrzywiony oraz w rozmiarze od 46″, więc wcale nie jakoś szczególnie dużo.

2

Postawili byście sobie taki sprzęt w domu? Bo ja chętnie – nie jestem tylko przekonany do tego zakrzywienia.

3

O ile w smartfonie to idiotyzm, o tyle w TV sam nie wiem.

4

Źródło: martinhajek.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 
@narkoman_
 • empet

  Od kilkunastu dni mam okazję obserwować taki zakrzywiony telewizor OLED. I powiem, że prezentuje się to całkiem przyjemnie. Jestem za.

  • dawg0r

   Możesz rozwinąć stwierdzenie „całkiem przyjemnie” (?) bo od dłuższego czasu staram się zrozumieć w jakim celu ów zakrzywienie pojawia się w telefonach i telewizorach.

   • empet

    To całkiem subiektywne wrażenie. Zakrzywienie plus odpowiedniej jakości materiał na 55″ daje efekt jakby przestrzeni obrazu. Podoba mi się, chociaż nie wiem czy sprawdzi się na mniejszej przekątnej i odległości „biurkowej”.

 • Czemu dokładnie miało by służyć ta zakrzywienie to nie rozumiem… To by było dobre, jakbyśmy siedzieli 2-3 metry przed 50 calowym telewizorem ale tak ?