Krzysiek Borek08.08.2015
Zapiszcie tę datę w kalendarzu, 9 września Apple zaprezentuje nowe iPhone’y,iPady i Apple TV

Doroczna prezentacja najnowszych urządzeń mobilnych Apple nie tylko prawdopodobnie odbędzie się 9 września bieżącego roku.

Według raportu Johna Paczkowskiego dla BuzzFeed okazuje się, że prezentacja modeli 6s, nowych iPadów i Apple TV odbędzie się na początku przyszłego miesiąca.

Głównymi gwiazdami konferencji będą bez wątpienia obydwa warianty iPhone‚a 6S, które tym razem zostaną wyposażone w wyświetlacz z technologią Force Touch, procesor Apple A9, lepszy aparat główny, szybsze i wydajniejsze LTE i wiele innych nowości, które zajdą jedynie w ich wnętrzu. Sadownicy powinni również zaprezentować nowe modele iPadów, choć model Pro to wielka nie wiadoma, być może pojawi się we wrześniu lub później.

iPhone i iPad to nie jedyne urządzenia, które pokażą sadownicy, warto również skupić uwagę na najnowszej generacji Apple TV. Według ostatnich doniesień szykuje się spora aktualizacja tego sprzętu, a nowości to przede wszystkim procesor A8,pełny dostęp do App Store, dotykowy pilot, a także integracja z Siri. Oprócz tych zmian można się domyślić, że wygląd również zostanie zmieniony.

Jeżeli rzeczywiście 9 września ujrzymy obydwa modele iPhone‚a 6S to 2 dni później rozpocznie się ich przedsprzedaż. Ich regularna sprzedaż powinna się rozpocząć pod koniec tego samego miesiąca, być może 25 września. Ten scenariusz dotyczy również iPada i Apple TV.

Źródło: http://www.macrumors.com/2015/08/07/apple-2015-fall-event-september-9/
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek