Michał22.07.2017
Zastanawiasz się nad aktualizacją do iOS 10.3.3? Nie ma na co czekać!

Kilka dni temu Apple udostępniło finalną wersję iOS 10.3.3. Jeśli cały czas zastanawiacie się, czy aktualizować system do najnowszej wersji, to nie ma na co czekać!

Jak już zapewne wiecie aktualizacja iOS 10.3.3 skupia się na poprawkach błędów i na poprawie bezpieczeństwa iPada i iPhone’a.

Dlaczego o tym wspominam? Już wyjaśniam.

Udostępniona w środę wersja iOS 10.3.3 łata bardzo poważną lukę, która pozwala atakującemu za pomocą Wi-fi przejąć kontrolę nad Waszym iUrządzeniem. Aby to zrobić atakujący nie musi nawet znać Waszego hasła czy kodu pin.

Zatem jeśli cały czas zastanawiacie się nad aktualizacją, to nie ma na co czekać! Telefony i tablety w dłoń i zaktualizujcie je do najnowszej wersji iOS.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • ???

  Ta luka jest załatana w 10.3.3 beta 3? Bo niechce mi się kasować profilu i aktualizować jeśli to to samo

  • Michal

   Z tego co wiem, finalna wersja ma inny numer, więc po usunięciu profilu powinna pojawić Ci się aktualizacja.

 • Marcin

  Poważna luka w najlepszym na świecie mobilnym systemie operacyjnym? Niepojęte. Dziury w bezpieczeństwie to przecież domena Androida. A tu taki niefart … A poważnie, to użytkuję równolegle iPhone’a oraz Honor’a 8 i Android w obecnej postaci już niczym nie ustępuje iOS’owi, nawet przewyższa go pod wieloma względami.

  • Anonim

   Dobra, dobra, pogadamy za rok kiedy to Twój Honor zacznie chodzić jak stary kombajn, a iOS dalej jak nówka. I nie, nie jestem psychofanem Apple, bo dla mnie iPhone skończył się na 5s, a iOS na 9 wersji, ale porównywać iOS do Androida czy tym bardziej powiedzieć, że zielony ludzik go przewyższa to spore nadużycie.

   • Marcin

    Nie nadużycie tylko rzeczywistość niestety (dla niektórych). Można oczywiście twierdzić że iOS jest nadal najlepszy pod każdym względem, nie zamierzam nikogo na siłę przekonywać że tak nie jest. To co napisałem wcześniej wynika wyłącznie z moich odczuć. A co do mulenia się Androida – to już nie te czasy, to działo się na KitKat’ach ale na 6 oraz 7 nie ma już miejsca. Każdy telefon można zamulić (iPhone też) przez nieumiejętne używanie. Fakt, Android wymaga od użytkownika nieco więcej zaangażowania i umiejętności konfiguracji a iOS dużo rzeczy robi za użytkownika. Tylko czy to co Apple ustawił i nie dał możliwości zmiany jest na pewno najlepsze dla wszystkich ??

    Ustaw proszę na iOS oddzielną głośność dzwonka alarmu i prześlij MP3 przez BT (bez jailbreak, na czystym systemie) a wtedy przyznam że „zielony ludzik” jest gorszy. Pozdrawiam

    • Anonim

     Nie powiedziałem, że jest gorszy, ale z całą pewnością NIE JEST lepszy.

    • deusirae

     a po co ktoś miałby przesyłać mp3 przez bluetooth?

     • Router

      Też mnie to zastanawia, przy strumieniowej muzyce itp. Wiem, wiem zaraz ktoś napisze, że płacenie za całą muzykę 20zł miesięcznie to duuużo. Śmiech. Kupuję telefon za 3000-4000zł i takie 20zł dla mnie to pryszcz zwłaszcza, że za taką cenę mam całą muzykę w telefonie. Wracając do adroida i iOS, to jedynie czysty android można porównać stabilnością do iOS. Miałem 2 miesiące SGS8 i czasami miałem ochotę walnąć tym shitem o ścianę. Dobrze, że to coś sprzedałem i wróciłem z ulgą do iPhone’a7.

  • quba

   ale trol