Krzysiek Borek26.06.2014
Zegarek Motorola Moto 360 – najważniejsze informacje

Przez długi czas byliśmy jedynie zasypywani wiadomościami związanymi z Moto 360. Jednakże zegarek był dostępny podczas konferencji Google I/O, która odbyła się wczoraj.

Zegarek Motoroli różni się, przede wszystkim wyglądem, podczas gdy LG i Samsung dostarczą kwadratowe zegraki, ten będzie okrągły. Oczywiście przedstawiciele Motoroli nie puścili pary z ust, w wyniku czego nie dowiedzieliśmy się nic nowego.

P1030141.JPG

Jak już wspominałem ekran jest okrągły i jego powierzchnia jest idealnie z
zagospodarowana, zegarek wyposażony jest w system Android Wear. Zegarek prezentuje się niesamowicie, przycisk Home, jest wyglądu tradycyjnego przycisku w zegarku, którym go nastawiamy.
P1030139.JPG
Co do specyfikacji zegarka jest niemal pewne, że nie różni się od LG G Watch i Samsung Gear Live. Więc mamy tutaj procesor Snapdragon 400 o taktowaniu 1,2GHz wraz z 512MB pamięci RAM, do dyspozycji użytkownika zostało oddane 4GB wbudowanej pamięci.

Weźcie pod uwagę, że informacja ta nie jest oficjalna. Po prostu kierujemy się tym, co zobaczyliśmy na konferencji, więc wydaje się, że każdy zegarek będzie dysponował tą samą specyfikacją.

Zegarek od Motoroli będzie dostepny w sprzedaży już w wakacje. Niestety Polska pewnie zostanie pominięta, ponieważ smartwatche będą sprzedawane za pośrednictwem sklepu Google Play, być może gdy pojawią się w zestawie ze smartfonem będzie mozna je nabyć.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek