Michał26.02.2015
Zegarki Apple i ich przewidywane ceny

Premiera Apple Watch już w kwietniu. Jakie będą ceny zegarka od Apple? Dziś mamy dla Was bardzo fajną grafikę na której możecie zobaczyć wszystkie zegarki i ich przewidywane ceny.

Wczoraj na stronie iphone-ticker.de pojawiła się fajna grafika na której można zobaczyć wszystkie modele Apple Watch, a także ich przewidywane ceny. Jak widzicie poniżej cena zegarka zaczyna się od 349 dolarów, za podstawowy sportowy model, a kończy na 19,999 dolarów za wersję złotą.

Apw

Czy ceny okażą się prawdą? Tego dowiemy się już w kwietniu.

Źródło: iphone-ticker.de
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • DavQ92

  Wiem, że to tylko grafika i nie wiadomo jak będzie ale co rozumieć pod pojęciem „band not sold separately…”? Czy to oznacza, że opaski do tych modeli nie będzie można wymieniać czy, że te konkretnie opaski będą sprzedawane tylko w zestawie z tym Apple Watch’em?

  • Marcin

   moim zdaniem opis wskazuje że te bransolety będą sprzedawane wyłącznie do tego modelu zegarka i nie będzie możliwości kupna tańszego modelu zegarka i podmiany bransolety na „lepszą”.

   • Blob_

    Chyba chodzi o to, że w tych (droższych) modelach w cenie jest bransoleta a zamienniki już dodatkowo płatne, w tańszych modelach płacisz za zegarek i dodatkowo za bransoletę która jest sprzedawana osobno.

    • Elliotek

     Każdy pasek i bransoletę będzie szło dokupić oprócz tych w których pisz not sell. Każdy zegarek będzie miał w zestawie pasek lub bransoletę.