Krzysiek Borek28.11.2017
Zmiana rozdzielczości ekranu w iPhone 5c, 5S i SE

Za czasów korzystania iPhone’a 4S wiele razy próbowałem zmieniać rozdzielczość ekranu za pomocą wtyczki UpScale.

Używałem wyłącznie rozdzielczości z iPhone’a 5S, ponieważ na wyższych pojawiały się problemy i artefakty. Dziś pokaże wam jak używać rozdzielczości ekranu iPhone 6 Plus na 5c, 5S i SE.

Pamiętajcie, że musicie mieć Jailbreak. Ponadto ja ani Onetech.pl nie bierzemy odpowiedzialności za uszkodzenie systemu operacyjnego w waszych urządzeniach. Robicie to na własną odpowiedzialność. Pamiętajcie o tym.

 1. Pobieramy LittleBtother i wybieramy w nim Small Mode.
 2. Wchodzimy do Cydii, usuwamy LittleBrother i kolejkujemy instalację UpScale. Wykonujemy respring (zrobi się automatycznie).
 3. Włączamy UpScale i wybieramy rozdzielczość iPhone’a 6 Plus.
 4. Znowu przechodzimy do Cydii, tym razem usuwamy UpScale i kolejkujemy instalację LittleBrother. Znowu robimy respring.

Problemy z rozdzielczością będą widoczne podczas oglądania wideo na YouTube, aby im zaradzić zainstalujcie RoundScreenCorners lub i8Corners. Wtedy problemy znikną.

Efekt jest zadziwiający, tym bardziej, że wg tej instrukcji wszystko powinno działać, jak należy. Pamiętajcie tylko, że problemy mogą się pojawić po ponownym uruchomieniu telefonu lub rozładowaniu baterii. W szczególności, gdy korzystacie z Jailbreak, którego trzeba włączać ponownie.

Źródło: reddit.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
 • Seba

  Ale co mi to da? Nie znam sie wiec jezeli ktos moze niech wymieni plusy takiego zabiegu

  • Mariusz

   Będziesz trendy.

   • Malwina

    Kurde powiem ci w tych okularkach i postępującej łysinie toooo dopiero jestes trendy.!

   • Dorian

    Powinni cie zbanowac i to nie za wygląd! Tylko ze udzielasz sie i nic nie wnosisz! To nie jest czat by pisac o bzdurach. Przez takich ludzi inni tracą czas w poszukiwaniu konkretnej pomocy . Typowy wzór który w realu jest nieakceptowalny i szuka zabawy w necie

 • kaliente

  Drogi autorze, ta modyfikacja bezpośrednio zmienia rozdzielczość w plikach systemowych iOS, także po uruchomieniu ponownie rozdzielczość zostanie taka jaka była. Nie ma tu znaczenia, czy jailbreak jest tethered czy nie. Ten tweak nie bazuje na Mobile Substrate.