Michał19.08.2015
Znajdź inspirację z darmową apką Westwing Home & Living

Aplikacja, którą chciałbym Wam dzisiaj opisać ucieszy wszystkie osoby lubiące robić zakupy za pomocą iPhone’a leżąc wygodnie na kanapie, czy nawet na plaży nad jeziorem.

Westwing Home & Living to apka, dzięki której dołączycie do klubu zakupowego liczącego aż 8 milionów osób w 10 różnych krajach. Zapytacie po co? Odpowiedź jest bardzo prosta. Dzięki temu uzyskacie możliwość bardzo szybkiego zakupu naprawdę niepowtarzalnych rzeczy do swojego mieszkania bezpośrednio z iPhone’a. To nie wszystko!

Po zalogowaniu się do Westwing będziecie mogli kupować szereg produktów do Waszego domu po bardzo atrakcyjnych cenach, nawet z rabatem sięgającym do -70%!

3

Jeśli chodzi o samą aplikację, to trzeba przyznać, że jej wygląd jest bardzo przyjemny dla oka. Całość jest przejrzysta, czytelna i bardzo intuicyjna.

Najważniejszymi kategoriami, które umieszczone zostały w dolnym menu apki są:

  • Już dziś – w tym dziale znajdują się wszystkie aktualnie dostępne kampanie, a także produkty, które podzielone są na różne kategorie. Od kosmetyków po meble, czy szklanki i kieliszki. Tutaj znajdziecie również wyczerpujące informacje dotyczące produktów, które można kupić.

1

  • Wkrótce – to drugi dział w którym umieszczone są produkty nadchodzące, czyli te, które już wkrótce będzie można zakupić. Całość jak widzicie także podzielona została na kategorie. W niej również dostępne wyczerpujące opisy produktów, ceny, zdjęcia itd.

2

Aplikacja Westwing Home & Living umożliwia także dokładne poznanie wymiarów produktów, ich kolory oraz materiały, z jakich powstały. Bezpośrednio w apce możecie również przyjrzeć się wszystkim produktom z bliska. W jaki sposób? Jest to możliwe dzięki wysokiej rozdzielczości zdjęć, a także dzięki specjalnej funkcji łatwego zbliżania.

Oprócz kategorii „Już dziś” i „Wkrótce” w aplikacji dostępny jest także „Koszyk” do którego to oczywiście w każdej chwili możecie się udać i obejrzeć lub po prostu zapłacić za wszystkie kupione rzeczy.

Podstawowe zalety aplikacji Westwing Home & Living w wielkim skrócie to:

  • szybkie i wygodne zakupy będąc poza domem
  • rabaty nawet do -70%
  • łatwe, w pełni bezpieczne transakcje online
  • przejrzysty podgląd
  • bardzo szczegółowe informacje o produktach
  • zdjęcia w wysokiej rozdzielczości i funkcja powiększania
  • możliwość otrzymywania powiadomienia o rozpoczynającej się kampanii

Jak widzicie z aplikacją Westnings od dziś kupowanie i dekorowanie mieszkania, to naprawdę czysta przyjemność. Bardzo gorąco zachęcamy wszystkich do przetestowania tej darmowej aplikacji i życzymy udanych zakupów!

Westwing Home & Living
Cena: Gratis
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz