Michał24.07.2014
Modern Combat 5: Blackout już w App Store

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami, świetna gra Modern Combat 5 już jest dostępna w App Store. Modern Combat 5: Blackout to najnowsza i zarazem piąta już cześć znakomitej serii Modern Combat.

Gra posiada dwa tryby gry: tryb jednoosobowy i oczywiście multi-palyer. W Modern Combat 5 mamy do dyspozycji cztery klasy żołnierzy z rożnymi rodzajami broni. W piątej możemy wcielić się w: Snipera, Szturmowca, Zwiadowcę lub Żołnierza Wsparcia.

Modern5

System kontroli gry jest prawie identyczny jak Modern Combat 4. Jeśli chodzi o grafikę w najnowszej wersji Modern Combrat, to jak widzicie na filmie poniżej jest po prostu rewelacyjnie. Pod tym względem seria Modern Combat nie ma sobie równych.

Krysiek od wczoraj bardzo namiętnie testuje grę, także już wkrótce na stronie powinna pojawić recenzja najnowszej części Modern Combat 5: Blackout.

Modern Combat 5
Cena: Gratis
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Damian Kolendo

  nie bede płacił 6E skoro na necie już jest za darmo

  • polski

   Nie będę płacił za samochód w salonie skoro tyle tego stoi na parkingach..fuck logic

   • Damian Kolendo

    nie będę płacił za oryginale aplikacje skoro mam je za darmo, tym bardziej, że co chwil zmieniam telefony…

    • polski

     Nie masz ich za darmo tylko je zwyczajnie kradniesz. To idź na parking i zmieniaj co chwile samochody. Przecież jest ich na tyle ze codzień możesz innym jeździć. Dyskusja nie ma sensu bo pewnie jeszcze z gimnazjum nie wyszedłeś i nie wiesz że za czyjąś prace należy płacić.

 • KrisGamesPl

  Na androida jest od wczoraj.

 • Damian Kolendo

  a na windows od roku