Krzysiek Borek15.10.2015
Znamy cenę i specyfikację HTC One A9

Za niespełna tydzień zostanie zaprezentowany HTC One A9,który przeszedł właśnie testy wydajnościowe w GFXBench. Potwierdzają one specyfikację Tajwańskiego smartfona, a także zastosowanie Androida 6.0 Marshmallow.

Przyszły właściciel będzie miał do czynienia z 5 – calowym wyświetlaczem Full HD, a za sprawne działanie odpowiedzialny będzie 64 – bitowy układ scalony Qualcomm Snapdragon 615, 2GB pamięci operacyjnej i GPU Adreno 405. A9 będzie dostępny z 16GB pamięci wewnętrznej bez możliwości jej rozbudowy, ale powinien pojawić się wariant z 32GB.
specyfikacja

Z tyłu znajdziemy 13MPix aparat główny, który prawdopodobnie wyposażono w optyczną stabilizację obrazu (OIS), czego nie potwierdza test. Nad 5 – calowym wyświetlaczem umieszczono również 4Mpix aparat Ultrapixel, który w One M7 i M8 pełnił funkcję głównej jednostki do wykonywania zdjęć.

Screenshot 2015-10-14 at 22.09.27

Sprzęt pojawił się w sprzedaży na oficjalnej stronie Orange, a jego cena wynosi 690$, co pokazuje, że cena jest wygórowana, biorąc pod uwagę obcowanie ze sprzętem z niższej półki.

cena

Wyniki są swoistym gwoździem do trumny urządzenia, podejrzewam, że mieliście nadzieję na najwyższy model w wykonaniu HTC, w końcu wspominano o nim podczas minionych wakacji. Jeżeli zaprezentują tylko ten model to ich fani na pewno nie będą zwolennikami takiego rozwiązania i ceny.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek