Krzysiek Borek01.07.2017
Znamy pełną specyfikację Xiaomi Redmi Pro 2

Od dłuższego czasu pojawiają się doniesienia o Xiaomi Redmi Pro 2, ale do tej pory nie znaliśmy żadnych konkretów.

Mówiono o wyświetlaczu bez ramek, ale najnowsze doniesienia dają nam wgląd w pełną, oficjalną specyfikację drugiej generacji Redmi Pro 2.

Według zrzutu ekranu poniżej wygląda na to, że Xiaomi zrezygnuje z wyświetlacza OLED i postawi na LCD o rozdzielczości Full HD od TCL. Pro 2 nadal będzie korzystał z dwóch aparatów, pierwszym będzie 12MPix Sony IMX362, a drugim Samsung 5MPix Samsung S5K4E8. Nad ekranem znajdzie się 16MPix aparat Samsunga (S5K3P8).

Na pewno nie zabraknie WiFi, żyroskopu, Bluetooth, magnetometru i akcelerometru. 3GB pamięci operacyjnej (RAM) dostarczy Samsung, a jednostką centralną będzie prawdopodobnie 64-bitowy Snapdragon 660. Pierwsza generacja korzystała z 10 – rdzeniowego układu scalonego MediaTek Helio X25 i przez to nie ma dla niego międzynarodowego oprogramowania. Na szczęście wybór Snapdragona zmieni sytuację i poprawi wydajność Redmi Pro 2.

Obecnie ciężko potwierdzić wiarygodność nowych informacji, ale wydaje mi się, że w każdej plotce jest ziarno prawdy i niektóre informacje mogą się pokryć z rzeczywistością podczas prezentacji.

Źródło: gizchina.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek