Krzysiek Borek20.01.2016
Znamy specyfikację techniczną Samsunga Galaxy S7

Na początku obecnego miesiąca pojawiły się szczegółowe dane związane z Galaxy S7 wyposażonym w 64 – bitowy układ scalony Snapdragon 820. Informacje pojawiły się na stronie AnTuTu, dzięki czemu wszyscy mogą zapoznać się ze specyfikacją techniczną tego wariantu, ale to nie koniec.

W bazie danych AnTuTu pojawiły się dane modelu wyposażonego w układ scalony Exynos 8890, choć nie podano wyniku testu wydajności.

S7 (G930F) to model przeznaczony na rynek międzynarodowy, a jego parametry techniczne obejmują:

 • 64 – bitowy układ scalony Exynos 8890
 • wyświetlacz Quad HD o przekątnej 5,1 – cala
 • 4GB RAM LPDDR4
 • 64GB na dane użytkownika
 • 12MPix aparat główny i 5MPix z przodu

Szkoda, że nie udostępniono wyników testu wydajności, moglibyśmy wtedy porównać obydwa układy scalone. Poza tym jest to pierwsze SoC Samsunga, korzystające z niestandardowych rdzeni procesora, a wydajność jest owiana mgłą tajemnicy.

Autorzy AnTuTu obiecali, że niedługo ujawnią wyniki testu, więc to kwestia paru dni. Wtedy w końcu się dowiemy, na co stać najnowszy model z galaktycznej serii lidera rynku mobilnego i jak radzi sobie w porównaniu z SD820 i Apple A9.

Źródło: androidbeat.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • Meler

  Moje zdanie i co z tego ze tyle pamięci taki procesor jak system nie ten Android ? Niech wymyśla swój system a stać ich na to. Na Androidzie i Tak będzie im ich sprzęt zamulał, chociaż maja o wiele lepsze parametry od iPhonów.

  • qwert

   Kolego, pomimo że ja używam IP 6 S + to musze Ci odpisać nie obrażając Twojej osoby że TY ” zamulasz” nie Android. Odpal sobie Galaxy S 6 i sprawdź „zamulanie ” a się zdziwisz. Jedyną obecną wadą Andka jest jego „paliwożerność” , systemu IOS brak komunikacji i innymi platformami operacyjnymi .

  • edziu

   Kiedyś SONY opracował doskonały system zapisu Beta Max, ale JVC zalał Świat niedopracowanym,ale tanimi kasetami VHS.Sony przez to ledwo co nie bankrutował.Udziały kupuli Arabowie – szejkowie i uratowali firmę. Gdyby Google nie wyskoczył swoim App Store na Android, to dziś Świat by zapomniał o nim. Samsung ma opracowany i dopracowany system jako zamiennik Androida,ale są problemy z tworzeniem Samsung Apps. Popularność Apple i Androida leży nie po stronie producentów, lecz App Storach i Jailbreaku. Komu potrzebny super telefon kiedy nie ma skąd brać oprogramowanie. Poczytaj trochę fachowych stron,to się dowiesz o mocy tego systemu.