Michał19.06.2016
Zobacz co trzeba zrobić, aby uruchomić „Obraz w obrazie” na YouTube w macOS Sierra

Jedną z nowości w macOS Sierra jest funkcja Picture in piture, czyli obraz w obrazie. W tym wpisie pokażemy Wam co należy zrobić, aby uruchomić opcję na pierwszej becie macOS.

Poniżej umieszczam prostą instrukcję i wideo pokazujące co należy zrobić, aby aktywować opcję obraz w obrazie na YouTube w macOS Sierra.

Aby aktywować obraz w obrazie na YouTube wystarczy zrobić następujące czynności:

 • Kliknij raz prawym przyciskiem myszy na filmie, który chcesz przenieść na biurko swojego komputera.
 • Kliknij drugi raz prawym przyciskiem myszy na filmie, aby otworzyć kolejne menu (patrz niżej).

Zrzut ekranu 2016-06-19 o 20.27.29

 • Kliknij na opcji „Enter Picture-in-Picture” i gotowe.

Zrzut ekranu 2016-06-19 o 20.26.40

Dodatkowo umieszczam krótki film na którym możecie zobaczyć jak to wygląda w praktyce. Autorem nagrania jest 9to5mac.com

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • BrakMiSlow

  Zamiast how to enable picture in picture dajcie lepiej how to enable imessage. Nic nie działa, wyzerowany iphone i odpalony jako „nowy”, ios 9.3.1 i nie da rady aktywować imessage i facetime do numeru. Nic nie działa, ani resetowanie ustawień sieciowych, ani resetowanie wszystkich ustawień, ani restarty, tudzież próba aktywacji w trybie samolotowym z odpalonym wifi. Połączenie z siecią sprawne, prawidłowy numer również. Imessage nie włączenia- ciągle wisi „czekam na aktywację..” , po jakimś czasie zmienia się na nie powiodło się. Jakies pomysły? Ledwo co skonfigurowałem iphona i taki kwas, co ten apple odpier*ala?

  • Greencam

   Dzwon do supportu