Wacław Niezgoda17.04.2015
Zobacz do czego prowadzą spory iOS vs Android

W Internecie bardzo dużo jest tematów, który system mobilny jest najlepszy, czemu powinniśmy wybrać akurat iPhone’a a nie flagowca z Androidem i na odwrót. Przy takich dyskusjach bardzo często padają oskarżenia o bycie tak zwanym fanboyem danej marki.

Tym razem jednak doszło do rękoczynów. Dwóch współlokatorów z miejscowości Tulsa w Stanach Zjednoczonych Ameryki zdecydowało się na użycie argumentu siły zamiast silnego argumentu. Jeden z nich podobno rozbił butelkę po piwie o głowę swojego kolegi, oraz atakował pozostałościami butelki. Drugi współlokator nie został mu winny i również rozbił butelkę na jego głowie i próbował dźgać go resztkami butelki.

tulsaiphonevsandroidfightbanner

Lokalna policja wskazuje, że to alkohol mógł wywołać aż tak agresywne zachowanie u dwójki kolegów.

Osobiście nie lubię sporów i kłótni pod tytułem: „Co jest lepsze Android czy iOS”. Oba systemy mają swoje wady i zalety, w zależności od tego czy potrzebujemy systemu z wielką możliwością dopasowania do siebie, czy chcemy mieć urządzenie gotowe do użycia zaraz po wyjęciu z pudełka, wybieramy Androida lub iOS. Nie pojmę sensu przepychania się z anonimowymi ludźmi z Sieci o wyższości jednego nad drugim. Jak widać jednak takie kłótnie są w stanie spowodować więcej niż tylko zostanie nazwanym fanboyem.

Źródło: modmyi.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS